Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az "utca embere" (értsd:...

Most az "utca embere" (értsd: propaganda) szerint 600 forintért is tankolni fognak az emberek, mert "muszáj menni". De érdekes módon, ha szétesik a tragacs és be kell nyúlni a zsebbe, akkor hirtelen már nem muszáj menni?

Figyelt kérdés

Nincs autóm és nem is volt, pedig ksh szerint a felső 10%-ba tartozom kereset szerint, tehát éppen tellene. Anyu-apu párnába dugdosott segitsége, hitel, családi újrahasznosított pénzek nélkül is, illetve külföldön a bontóban turkálás nélkül is, valamint bűnözés (=seftelés) nélkül is.


Mondjuk azt fel nem foghatom, hogy városi emberek általában csak egy-egy szűkös fizetés határai között nyomorognak, de "autó kell, mert menni muszáj"


MUSZÁJ.


engem nem érdekel a mögöttes érzelmi vonal, ami miatt az emberek úgy érzi, hogy "muszáj". Értem én, meg kell felelni, nehogymár azt mondják, hogy én vagyok a gyalogbéka.


De érdekes módon, ha ki kell fizetni pár száz ezret, akkor hirtelen megmagyarázható, hogy nem ül kocsiba a polgár.


2021. nov. 12. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Mi a kérdés.
2021. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem muszáj, csak a kényelem.
2021. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
a kényelem? ha ennyire fontos neki a kényelem, akkor miért gürizik 3 műszakban a gyárban x éve?
2021. nov. 12. 12:24
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Van aki azért mert nem mer váltani, van aki azért mert nincs más szakképesítése meg ilyesmi.
2021. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
van akinek nincs hol laknia de az autó az kell, mindenkinek más az értékrendje, ez van.
2021. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

akkor meg minek neki kocsi? Ott nem probléma, hogy tovább nyújtózkodik mint ameddig ér a kabát?


Mármint, szakképesítés tekintetében megmagyarázza, hogy ő úgysem olyan jó képességű, de ugyanakkro meg előadja magát, hogy neki élet iskolája msc-je van, tehát eleve jobb, mint bárki más.


Csak azért hoztam fel a képesítést, mert ahhoz ész kell alapesetben, nem pedig kétes helyekről származó zseton, amivel megvette a kocsit.


De sajnos a legtöbb ember a külsőségektől várja a magasabb szintü életet.

2021. nov. 12. 12:29
 7/23 A kérdező kommentje:
ja és kiváncsi vagyok mikor repül be egy főproli azzal a logikával, hogy én a kocsi nélküli puruttya csak nyomjam el magam, hiszen még kocsim sincs....BEZZEG NEKI
2021. nov. 12. 12:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, aki kézzel mos, vagy forgótarcsás Hajdúval. Engem nem zavar, ha valamilyen oknál fogva te nem alkalmatlan vagy az autózásra, fogadd el te is, és mondja jobban érzed magad.
2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes?
2021. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

a kérdésem:


miért nem hajlandóak öszintén bevallani maguknak az érintettek, hogy nekik az autókázás túl van az anyagi lehetőségeiken


és igazából meg sem kellene nyikkanniuk a benzinárral kapcsolatban

2021. nov. 12. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!