Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, ha átvert a fidesz?

Mit tegyek, ha átvert a fidesz?

Figyelt kérdés

Külön hangsúlyozták, hogy semmi hátrány nem érti majd azt, aki keleti vakcinát kap.


Fél is vettem két szputnyikot. Most szó szerint be vagyok zárva az országba, már a testvéremhez sem engednek ki karácsonyra meglátogatni őt méregdrága teszt nélkül. (Ők nem tudnak hazajönni, mert pici babájuk van, hosszú lenne neki az út.)


Szóval itt vagyok eltiltva a családtagjaimtól, mert bedőltem a szputnyiknak. Egydózisú janssent nem ad be a háziorvosom, mert azt benn ajánlja a protokoll. Azt mondta, pfizert vagy modernát vegyek fel, de abból meg csak egyet adhat be, mert Magyarországon a jelenlegi szabályozás szerint negyedik oltást nem adhatnak be.


Más gazdagabb nyugati országokban ingyen van a tesztelés, nálunk még az orosz vakcinával átverteknek is egy vagyont kell fizetni érte. Most tényleg válasszak, hogy tesztre vagy karácsonyi ajándékra költsem azt a kis minimális megtakarításomat? Tényleg nem foglalkozik a többszázezer átvert szputnyikossal?



2021. nov. 13. 08:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Egydózisú janssent nem ad be a háziorvosom, mert azt nem ajánlja a protokoll.
2021. nov. 13. 08:23
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Fordulj a nemzetközi bírósághoz Strassburgba, mást nem tehetsz.
2021. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén, orosz vakcinától mit vártál? Hogy majd rábólint az EU? Én azért sem azt adattam be mert józan ésszel végiggondoltam előtte.
2021. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen mindegy ki hozza ezeket a szabályokat, akkor sem kellene felelőtlenül ígérgetni.

Ez a kormány sara ebből a szempontból.

2021. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
3. oltásnak kapsz Pfizert és mehetsz, ahová akarsz
2021. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#2


Strassbourg az EUs, a hágai a nemzetközi….

2021. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező ne hisztizz! Bármelyik oltópontra bejelentkezhetsz, nem kell a háziorvosodhoz mennek a harmadik oltásért. Egyszerűen regisztrálsz, odamész és beoltatod magad.

Megjegyzem a páromat is orosz vakcinával oltották és jó párszor elhagyta már az országot az oltásai óta, szóval nem kell kamuzni.

Hogy hogyan és miért nem tudsz valamit megtenni azt a legkönnyebb mondani. Ne nyávogj, hanem oldd meg!

Egy hét múlva még regisztrálnod sem kell az oltáshoz, odamész és megkapod.

[link]

2021. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Az EU vert át.Brüsszelven reklamálj.


A határokon belül semmi hátrány nem ér.

2021. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
A 22-i héten elmész regisztráció nélkül akármelyik oltópontra és kérsz egy Janssent (de igazából bármikor regisztrálhatsz oltópontra, és akármikor elmehetsz). Meg fogod kapni. Oltópontokon nem követik a "protokollt". Arra figyelj, hogy sok ismerősöm járt úgy, hogy oltóponton Pfizerrel oltották sorba az embereket, mondd meg, hogy neked az az utazási szándékod miatt nem jó. Egy átlagos héten egy átlagos oltóponton lehet, hogy csak 1-2 féle vakcina van, de az oltási héten (főleg a hét elején, délelőttönként) még biztosan nagyobb lesz a választék.
2021. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Reklamálj Brüsszelben, nyilvánvaló hogy politikai és üzleti okokból húzzák az engedélyeztetést. Egyébként ha nem vagy totál életképtelen, meg tudod oldani az utászt, ahogy már előttem elmagyarázták.
2021. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!