Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ausztriában bevezetik a kvázi...

Ausztriában bevezetik a kvázi karantént az oltatlanoknak. Orbán mikor követi a "labort"?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Igen, egyelőre csak Ausztria egyes részein van tervben, de pár napon belül kiterjeszthetik az egész országra. Orbán meglépi ezt, vagy a választások előtt már nem meri?



2021. nov. 13. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
A dr miniszterelnök úr sosem fogja a fertő lipsi nyugat taktikáit utánozni.
2021. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért fantáziáltok teljes lezárásokról, amikor még kötelező maszkhasználat sincs? :D
2021. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen betarthatatlan rendelkezéseknek nem sok értelme van. Le kell várni, amíg lecseng a 4. hullám, ez már visszafordíthatatlan.
2021. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy merre jártál az elmúlt hónapokban, de már régen nem áll az, hogy Ausztria a laborunk. Gyakorlatilag pár hétig volt így.
2021. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
És milyen alapon nem engednek ki az utcára, ha tegyük fel én egészséges vagyok? Csak azért mert nem vagyok beoltva? Mi folyik itt ?
2021. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
5: Ha ezt most Mengele látná, magához nyúlna örömében.
2021. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

10:53: megmondom, bár úgysem tudod felfogni.

A tünetmentes oltatlanok sokkal nagyobb mértékben terítik a vírust maguk körül.

Szívesen.

Erre nyilván az a válasz, hogy ha be vagyok oltva, mi a problémám?

Egyfelől: az oltás sem véd 100 %-ban. Másfelől pedig: még Ausztriában is csak 65 % az átoltottság.

2021. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, a legelején, amikor mindenki csak ismerkedett a járvánnyal, akkor volt az, hogy egy-két héttel előttünk jártak az osztrákok és lehetett figyelni a meghozott intézkedéseik hatását. De utána másképpen mentek a dolgok, más döntéseket hoztunk és maguk az emberek is másképpen viselkedtek a két országban. Azóta eltelt nagyon sok idő, de akik kötekedni akarnak azok ezt veszik elő újra meg újra, hiába lett már elmagyarázva nekik is rengetegszer, hogy már régen nem így van, nem is követjük az osztrákokat és nem is lehet a két ország esetében már hasonlóról beszélni, mint akkor.
2021. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

7."A tünetmentes oltatlanok sokkal nagyobb mértékben terítik a vírust maguk körül."


Bizonyította ezt már valaki?

2021. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

#9 Igen, nagyon sok esetben.

Csak ti mindig legyintetek rá.

És nem, nem fogok neked az interneten keresgélni, írd be a keresőbe magad és meg fogod találni! Úgy sem fogod elhinni ami le van írva.

2021. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!