Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vezeti be a kormány...

Miért nem vezeti be a kormány a kötelező maszkhasználatot és tiltja ki az oltatlanokat mindenhonnan kivéve élelmiszerbolt és gyógyszertár?

Figyelt kérdés
A számok emelkednek ideje lenne cselekedni, az oltatlanok meg maradjanak szépen otthon ha nem akarnak oltakozni és ezzel veszélyztetik az embereket, kitiltani őket mindenhonnan , maximum ételt vehessenek azt is csak kis boltokban nem szupermarketekben, és gyógyszert. Meghatározott idősávokban, heti 2 alkalommal
2021. nov. 13. 15:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekek aki csak tudja jelentse a kérdezőt! Teljesen bekattant Én már jelentettem a gyk oldalán csak letiltják a hülyeségeivel.
2021. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Annyira gusztustalan a másikat jelentgetni, vamzerkedni. Ha nem tetszik a kérdés miért nem görgetsz inkább tovább?
2021. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát kérdező, igazából veletek kellene már valamit csinálni, mielőtt teljes katasztrófát generáltok a szánalmas, gagyi, áltudományos rettegésetekkel egy olyan betegségtől, amelyet 99%-nál is nagyobb valószínűséggel élnétek túl még oltás nélkül is, ha egyáltalán elkapnátok. Igazából már csak a hozzád hasonló buta seggek miatt tudját továbbra is fenntartani a tömeghisztériát. Tehát először kicsit magadba nézz, aztán meg magad köré is, mielőtt nekiállsz hőbörögni.
2021. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
12%
Azért segítene, ha kötelező volna a maszk. Mindenhol. De azért sok az oltatlan. Ha őket kitiltják kb mindenhonnan, akkor lehet a következő választáson pár százezer embert elveszítenek. Csak így alsóhangon. Én, mint beoltott nem akarnám feltétlenül a máshogyan gondolkozó embereket bekorlátozni annyira drasztikusan. De lehet, hogy a helyzet komoly lépések meghozatalát követeli majd meg. Nem lehet mindent előre látni.
2021. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Milyen komoly helyzet? Nincs komoly helyzet. 1%-ot sem éri el a betegség mortalitása. Tömeghisztéria, médiából áradó tömény hazugságok, demagógia, és a már nyílt uszítás az, ami a dolog valódi komolyságát adja. Meg a hamarosan mindenki pofájába robbanó gazdasági összeomlás, meg esetleges polgárháborúk Európa-szerte.
2021. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy léteznek ilyen agymosott idióta emberek mint a kérdező. Szerintem a hozzád hasonló embereket (nem az oltottakra, hanem a hasonló "aggyal" rendelkező "emberekre" gondolok) kéne bezárni az otthonába és még a boltba se engedni mert rendesen veszélyes vagy a társadalomra.
2021. dec. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!