Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék lenne kormányok,...

Az ellenzék lenne kormányok, ők bevezetnék az online oktatást a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Hatalmas felelőtlenség nyitva tartani ezeket az intézményeket.

Online oktatásra van szükség minél előbb.



Nekem szimpatikus volt a Fidesztől az online oktatás bevezetése előző félévben, haladó szellemre vallott.

Viszont, most nem akarják bevezetni, ez pedig óriási hiba.Mások egészségével játszanak.


Eldöntöttem,hogy ha nem vezetik be, nem szavazok rájuk.


2021. nov. 13. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Nálunk is a héten délután lett rosszul a matek előadó, 3 oltás ide vagy oda. Délelőtt még előadást tartott 100 emberrel egy légtérben.
2021. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Már szinte szánalmas, hogy naponta 100x megkérdezitek, hogy mikor lenne online oktatás.
2021. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ébredjetek fel legalább akkor ahogy azok az emberek akik eltartanak benneteket felnőt létetekre.
2021. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ja hogyne online oktatás. Itt siránkoznak hogy a vírus miatt miért nincs online oktatás, azt valójában csak büdös a tanulás...
2021. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Valld be kérdező, te sem a vírustól rettegsz csak kényelmesebb lenne otthon lépecolni😉
2021. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is ebben reménykedem.
2021. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cifra.
2021. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!