Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az Örs vezér téri gyrosos...

Mi az Örs vezér téri gyrosos története?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy az orosz Maffia M Richárddal és a rendőrséggel összedolgozva "megszüntette"?

2021. nov. 13. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebben a formában nem igaz.
2021. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: Akkor mi az igazság? Ezt asszem a Telexen olvastam.
2021. nov. 13. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az teljességgel lehetetlen, hogy azért kellett eltávolítani a közvetlenül az épület előtt álló bódét, mert a mögötte álló egykori BKV épületet jelenleg festik? Azt nem mondom, hogy felújítják, mert szigetelési munkákat úgy tűnik nem végeznek rajta, de a metró felőli oldal már sötétszürkére van festve a szellőzők pedig narancssárgák.
2021. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A reptoidok voltak.
2021. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3: De ha ez az igazság, miért kellett hozzá az orosz és magyar maffia?
2021. nov. 13. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, azt mondod a Telexen olvastad, de nem találok ezzel kapcsolatos cikket. Azt sem tudom kinek a tulajdonában van jelenleg a mögötte álló épület.


Ugyanakkor nekem az a véleményem, hogy az összes Örs vezér téri bódét illetve a túloldalon a gombát is el kellene dózerolni, plusz még ezt azt a hatalmas egykori BKV épületet is, és valami normális formát adni a területnek.

2021. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt én még a 10 éve épített egyébként egyáltalán nem funkcionális és karban sem tartott metróállomást is eldózerolnám. Azért az egy vicc, amikor az ember feljön az aluljáróból és csúcsidőben bennáll két metrószerelvény csak az emberek mennyiségéből gondolhatja, hogy melyik indul előbb, mert az állomás bejáratánál semmiféle tájékoztató kijelző nincs erről, az állomás meg úgy van megepítve, hogy a beljebb lévő egyetlen kijelzőt se lehessen látni.
2021. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyrosos Magyarországon törökországi kurd. Sokak kapcsolatban állnak külömböző kurd alapítványokkal. Ezeknek a politikai aktivitása nem elhanyagolható.
2021. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!