Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki két szputnyik után...

Ha valaki két szputnyik után Janssent kap, az sem lesz elég elfogadott oltási igazoláshoz Ausztriában 2022.jan.03-tól? Jól értelmezem a lenti linken levőket?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira nem tudok németül, hogy biztos legyek a jelentésében.


Mit 06. Dezember 2021 verringert sich die Gültigkeit der Zweitimpfung auf 270 Tage. Ab 03. Jänner 2022 ist das Impfzertifikat einer einmaligen Janssen Impfung nicht mehr gültig.



2021. nov. 13. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem egészségügyi kategóriában írtam ki a kérdést, mert Magyarországon a szputnyik politikai kérdéssé alakult a közbeszédben.
2021. nov. 13. 19:27
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz, akkor elgondolkodtató, hogy valaki 2 szputnyik után mégis más nyugatit kérjen, és akkor talán lesz lehetősége fél év múlva 2. nyugati oltással szabadabban utazni... De addig megint, még fél évig hátrányban lesz a miniszterelnök úr által is javasolt szuptnyik oltással?
2021. nov. 13. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értelmezed. Egyébként a szputnyik nem Magyarországon politikai kérdés, hanem európában. Ezért nem hagyják jóvá, szivatják a ruszkikat. Meg még sok embert, akinek orosz oltása van, ami egyébként elég hatékonynak bizonyult.
2021. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor Európában, a végeredmény ugyanaz. Tehát akár az is előfordulhat, hogy a szputnyikosok soha a büdös életben nem utazhatnak szabadon, ha mindig csak egy-egy adag újabb oltást engednek hivatalosan fél évente. Hogy is mondja a kormánymédia? "Ez botrány!"
2021. nov. 13. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt márakkor lehetett tudni, amikor az emberek a Sputnik mellett döntöttek...
2021. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezt most találtam:

[link]


"A Johnson and Johnson (Janssen) vakcinával oltottak esetében egységesen 2022. január 3-ig lesz érvényes a védettségi igazolás, ezt követően egy második oltás felvétele lesz szükséges."



a többi cikkből 1-2-t találtam:

[link]


[link]

Az "eredetileg" egydózisú Janssen vakcinát csak 2022. január 3-ig fogadják el, utána abból is kell még egy dózis.


még ha belépni lehetne is Ausztriába, 1 Jansennel eléggé korlátozott lenne a 2 szputnyik + 1 Janssenes

2021. nov. 14. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból mondom, hetente járok ki, a gyakorlatban nem érdekli őket. Ha még el is kérik a papírokat, látszik a határőrökön meg a hatoságon, hogy azt se tudják mit kell nézni, meg a tökük tele van vele, hogy ezzel kell foglalkozniuk. Engem is Sputnikkal oltottak, az áll a papiromon is, eddig egy szót nem szóltak rá...éttermekbe, rendezvényekre is simán jó volt, már ahol egyáltalán foglalkoztak vele...


Nyilván ez csak az én tapasztalatom, el tudom képzelni, hogy másnak más...

2021. nov. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jéghideg mit kérsz?
2021. nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!