Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy Ausztriában elfogadott e a P-s rendszám? Hallottam olyat valakitől, hogy letartoztatták mert az osztrákok nem fogadják el?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A törvényben is benne van, hogy nem lehet vele külföldre menni, ennek ellenére van aki megteszi. Azért a letartóztatásos sztori durva egy kicsit.
2015. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal E-s rendszámmal nem lehet külföldre menni. De mondtak olyat is ,hogy P rendszámmal lehet menni uniós tagállamban ha az elfogadja, de nem tudom , hogy az osztrákok mennyire vannak kiéhezve a P-sekre.

Jöttem már párszor haza vele, eddig nem volt semmi szerencsére , de most a letartóztatós sztori utan kicsit bennem van a félelem.

2015. márc. 29. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor eddig megúsztad,ugyanis az osztrákok egy ideje vadásznak a P rendszámra!És mindent elveszenek:a kocsit is meg a rendszámot is a hozzá tartozó összes irattal!!!
2015. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor náluk nem lehet P rendszámot használni? Igazabol Németországba mennék nem tudom ,hogy a pályán mennyire érdekli őket?!
2015. márc. 29. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
ott a legjobban!
2015. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy lenne érdemes kimenni,hogy Szlovák , Cseh ??!
2015. ápr. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!