Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek akormány részéről...

Szerintetek akormány részéről indokolt lenne már komolyabban szigorítani? (iskolák bezárása, védettségi kártyák visszahozása, maszviselés bevezetése több helyen)

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki szavazóként indokoltnak tartom.
Kormánypárti szavazóként nem tartom indokoltnak.
Ellenzéki szavazóként nem tartom indokoltnak.
Kormánypárti szavazóként indokoltnak tartom.
34 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Iskolák bezárása szóba sem jöhet. Védettségi kártyákat ismét elő lehet esetleg venni.
2021. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

A felsőoktatásban online oktatásra lenne szükség.

Korlátozni a tömegrendezvényeket a helyszín paramétereit figyelembe véve.

Meg, általános maszkhasználatot bevezetni.


Egyelőre ennyi kellene, ez nem fájna senkinek.

2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Semmi szükség szigorításra. Mindenkinek lehetősége egyénileg alkalmazni az összes védekezési formát. Felveheti az oltást, hordhat maszkot, mehet boltba csúcsidőn kívül amikor csak pár ember lézeng a boltban.

Akik most ostobák azok a korlátozások alatt is ostobák lesznek és ők fogják kijátszani a szabályokat. Miattuk nincs kedvem szívni.

2021. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
3-as, sajnos nincs igazad, pont az ostobák miatt kéne több szigorítás. Ha szabad menni tömegrendezvényre, hát mennek. Ha nem kötelező felvenni a maszkot, hát nem veszik fel. Van, akinek meg kell mondani, mit csináljanak, mert különben nem csinálják. A védekezés meg sajnos hiába is mondjátok, nem magánügy. Utálom, ha valaki bejön a boltba maszk nélkül, és a nyakamba liheg. Ezt a járvány előtt is utáltam, sok ember nem ismeri az intim zóna kifejezést.
2021. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
De már magánügy. Ha annyira félsz, felveszed az oltást, és kész. Én is felvettem. Aki korlátozásokat akar, az hülye.
2021. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Már csak az kellene hogy megint este nyolcra érjek haza mint egy 12 éves hülyegyerek.

Akinek nem tetszik a helyzet bevásárol és otthon marad.

2021. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A sajtó pánikkeltését kellene betiltani és akkor senki nem is venné észre, hogy van valalmi járvány is.
2021. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Én az elmúlt másfél évben végig hordtam a maszkot, amikor kellett, meg amikor még nem voltam beoltva és tömegben voltam. Szabadlevegőn ameddig nem kellett, nem hordtam. Igazi baromság. Most hogy 3 oltással be vagyok oltva úgy gondolom én megtettem mindent ami tőlem elvárható, mostmár hagyjanak minket békén a hülye korlátozásmániájukkal.


Aki akarta, eddig tudta magát oltatni.

2021. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

"3-as, sajnos nincs igazad, pont az ostobák miatt kéne több szigorítás. Ha szabad menni tömegrendezvényre, hát mennek. Ha nem kötelező felvenni a maszkot, hát nem veszik fel. Van, akinek meg kell mondani, mit csináljanak, mert különben nem csinálják. A védekezés meg sajnos hiába is mondjátok, nem magánügy. Utálom, ha valaki bejön a boltba maszk nélkül, és a nyakamba liheg. Ezt a járvány előtt is utáltam, sok ember nem ismeri az intim zóna kifejezést."


Ettől még nem gondolom úgy, hogy aki 3 oltást kapott, mint én. Azok hagyják a p*csába a hülye korlátozásukkal békén. Én biztosan nem fogok oltottan otthon rohadni és szopni mások hülyesége miatt. Nem magánügy, de aki oltott attól nem várhatod el, hogy ugyanúgy szopjon mint az oltatlanja, mikor mindent megtett. Nincs ehhez jogod.

2021. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez az, hogy mások hülyesége miatt kell szopni. Tehát vagy kötelezővé kéne tenni az oltást, vagy az egész ország megszívja. Le lehet pontozni, de sajnos ez az igazság.
2021. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!