Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországról mindenki jobban tudja, hogy mi megy nyugaton?

Figyelt kérdés
Leginkább a migránsok esetében van ez, hogy fröcsögve mondják egyesek, hogy pl. Németországban már nappal sem lehet utcára menni, mert a migránsok legyilkolnak, miközben biztos vagyok benne, hogy pont ezek az emberek még csak az országhatárt sem hagyták el. Csak a tv-ben láttak valamit, és az alapján levonják a nagy tanulságot és világgá kürtölik a hazugságaikat. De ugyan ez van az Lmbtq-val is, hogy nyugaton azt hiszik, hogy a 8 éves gyereket átoperálják. Nem mondom, hogy nem volt ilyen eset, de nem hogy nem mindennapos, hanem több év alatt csilnálnak 1-1 ilyet a több 10 millió gyerek közül.

2021. nov. 14. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Itt mindenki mindent jobban tud.
2021. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, csak ritkán megyek ki nyugatra.
2021. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel mi megy nyugaton, jobban az mi megy itthon.
2021. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
"Nem mondom, hogy nem volt ilyen eset," Ennyi. Pont elég egy eset, hogy ez téma legyen.
2021. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Emlékszem annakidején hetekig téma volt az rtl- en hogy nem kívánatos személy egy fideszes politikus, ki a fa.zt érdekel hogy kire kíváncsiak az amcsik.
2021. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fsms ***** válasza:
68%
Erre feküdt rá a Fidesz propaganda. Emberek közül sokan elhiszik, mivel sokat hallják. Ez Magyarország.
2021. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország enneagram 1-es karakterű ország
2021. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Mindig ellenzéki kollégám mondja, ő tudja mi megy kint nyugaton mert ő kint dolgozott, mi nem tudunk semmit nert nem dolgoztunk kint, ebben maradtunk.😉
2021. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Egy valamit nem értek. Ha utánaolvasok pl német oldalakon, hogy mizujs náluk a helyzet, akkor a helyi demokraták kb leszedik a fejemet, hogy ne foglalkozzak a németekkel.

De ha nem nézek utána semminek, akkor meg az a szövegük, hogy tudatlan vagyok.

Ha meg azzal jövök, hogy 1.5 évet életem Németországban és láttam pár dolgot, akkor meg besértődnek.

Végül is mit akartok úgy nagyon igazából?

2021. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
olyan németk akiknek itt van nyaralója azok vajon hitelesek számodra vagy azok is hazudnak .
2021. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!