Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsoda Rácz Zsófia, hogy...

Kicsoda Rácz Zsófia, hogy ilyen fiatalon diploma nélkül már helyettes államtitkár lett, mit tud ő amit én nem?

Figyelt kérdés

Igen lehet savanyú a szőlő, de szerintem minden embernek akinek van igazság érzete felháborít... igen két diplomám van, jól dolgozom, előadásokat fórumokat tartottam de semmi előre lépés még egy osztályvezetói kinevezést sem kaptam, csak egy egyszerű ügyintéző vagyok egy kormányhivatalban, nettó 240 ezer forintért

[link]


2021. nov. 14. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Kicsoda Karácsony Gergely, aki már középkorú férfi létére sem tud jogosítványt szerezni, nyelvvizsgát szerezni és egyetemen oktat annak ellenére, hogy az ehhez szükséges papírjai sincsenek meg. (Már csak azért is kérdem, mert ő nem csak egy szimpla helyettes államtitkár, hanem az én városom főpolgármestere.)
2021. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de Botka meg 21 évesen lett parlamenti képviselő, szóval hozzá képest R Zs egy későn érő típus.
2021. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Az államtitkársághoz jelenleg nem kell diplomával rendelkezni.

Amúgy nem akarlak lehülyézni, de a végzettségek mennyisége/minősége nem arányos a tudás mennyiségével.

2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, de jó csaj :)


Mondjuk durva,hogy annyi idősen megkapta azt a pozíciót diploma nélkül, amikor az állami szférában a diploma kvázi kőbe van vésve, ha feljebb akarsz jutni.

2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Párttag vagy? Beálltál valamelyik pártba, megcsillogtattad a tehetségedet? Normál munkával soha nem fogod annyira vinni mint egy politikus, normál munkával ne reménykedj gyors előrelépésben. Nézd meg Fegyőr Bandit is: hülye mint a segg, mégis pártvezető volt hosszú ideig, és mivel az összefogás révén a Momentum is bekerül majd a parlamentbe, ahol ő fogja vezetni a Momentum frakcióját, ahol megkeresi a két millát. Pedig hülye mint egy segg.


Ha sokat akarsz keresni, nem kell kitanulni egy mesterséget sem, menj politikusnak. Ott megkeresheted a havi 1-2 milliót is + itt ott le is nyúlhatsz néhány milliócskát, senki sem veszi észre, vagy ha mégis, úgy sem lesz semmi következménye itt kelet-közép Európában, de ha elég közpénzt sikerült lopnod, az sem számít, ha sittre vágnak néhány évre, a családod a lopott pénzből hosszú ideig elélhet mindenféle munka nélkül.


Ne hidd azt, hogy a politikusok csak Magyarországon ilyenek, más országban is ilyen az összes: lop, csal, hazudik. Ha ezekben jó vagy, és vastag az arcbőröd, akkor menj politikusnak vagy pedig újságíróknak, ott is jól kereshetsz, teljesen mindegy, hogy melyik oldalnak a megrendelésére hazudol.

2021. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Arra hogy jelenleg hol és mit dolgozol, csak annyit tudnék hozzá fűzni hogy gratulálok hogy hagyod hogy sz0passon az állam.
2021. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Az önmagát közgazdásznak hazudó, egyébként érettségivel rendelkező Hajnal Miklós pedig a bkk felügyelőbizottsági elnöke.

Ő kicsoda?

2021. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hüvely,kard..
2021. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

"Az államtitkársághoz jelenleg nem kell diplomával rendelkezni."


Miután Zsófika kedvéért átírták a szabályt :D

2021. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Hazugság, hogy nincsen diplomája, ellenben Hajnal Miklósnak, akinek ugye érettségije van, mégis a BKV felügyelőbizottságának a tagja, Fegyőr szerint nem kell diploma a tudáshoz
2021. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!