Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki eltudja nekem mondani,...

Valaki eltudja nekem mondani, hogy ki valójában az a Geri Tibor és miért hazaárulózik le mindenkit aki nem ért egyet vele?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően ő a haza.
2021. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vén bolond aki ilyen szent koronás marhaságokban hisz meg apostoli királyságot akar 2021-ben :D
2021. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 árokpart ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2021. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne fecséreld rá az idődet, nem érdemes.
2021. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt értettem meg miről beszél. De nem írtam alá a nyilatkozatot. Nem tudom miért, ellenszenves, nem egy kedves ember. Pökhendi, nulla alázat.


Egy alkalommal beszúszrtam neki az alaptörvényt , hogy ott levan írva hogy az államformánk köztársaság. Idéztem néhány mondatot.


Erre mit írt?


Ki a fa(csúnya szó)omat érdekel az alaptörvény, az alkotmányról beszéltem.


Válaszoltam neki normálisan, aztán le se szarta, amit írtam.


Egy nagyképű aki soha sem fogja elérni, hogy 100 ezer ember aláírjon. Judit miatt is, ő se semmi. És az a gyanúm talán ő írta ezt a goromba hozzászólást.


Miért hazaárulóz?


Nem vele nem értesz egyet. A jogot nem érted, vagy nem akarod érteni.

2021. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barom.
2021. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!