Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Fidesz egyre inkább baloldali gazdaságpolitikát folytat?

Figyelt kérdés
Egyes elemei már kommunista vonásokat is mutatnak. Minek köszönhető ez a változás, mire számíthatunk így?

2021. nov. 15. 22:13
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:
90%
A fidesz egy tőröl metszett bolsevik párt, csak a vörös csillagot keresztre cserélték.
2021. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Itt sírtok évek óta kérdező, hogy miért nem ad az állam nagyobb segélyt, miért nem ad bértámogatást, miért nem emeli meg a fizetéseket, miért nem engedi el az adókat blablabla. Bezegországokban meg olyan szipiszupi haladóprogresszív, hogy fizeti az állam az oktatás minden szegletét, a füzeteket se kell megvenni, az ebédet se, itt meg köpköditek az ingyentankönyvet, rászoruló gyerekek étkeztetését.

Aztán meg picsogtok amikor olyan intézkedéseket tesznek amik valóban hasznosak és jók az embereknek, mert az "kommunista vonásokat mutat".

Bakker mi az neked ami nem mutat kommunista vonásokat? Eladni mindent bagóért és ráhagyni a cégekre meg bankokra hogy kedvükre kifosszák az embereket?

Ja, várj, az sem! Azt is a komcsijaitok csinálták.

Ezeket úgy nevezik, hogy JÓLÉTI intézkedések és pont ahhoz segítik hozzá az itt élőket, hogy itt is JÓLÉTI állam lehessen!

2021. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
A Fidesz valójában mindig is centrista gazdaságpolitikát folytatott, amely egyesít "jobboldali" és "baloldali" elemeket, csak egyeseknek ez most esett le. Sebaj, jobb későn, mint soha.
2021. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mit vársz? Több kisztitkár meg mszmp tag van bennük mint a szocikba volt a csúcson.
2021. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4 meddig játszod még az ostobát? Az mszp a magyar kommunista munkáspárt utódpártja. Tokkal vonóval együtt, nem csak a vagyont hozta át a rendszerváltás utánra, vele jött elválaszthatatlanul az is hogy ők a kommunisták, az egypártrendszer egy pártja, az állami elnyomóhatalom. Belőlük alakult meg a dk. Nincs itt semmi más, mint színtisztán a komcsik, akik átöltöztek hogy más egyenruhában fosszák ki a magyarokat.

te meg itt hisztizel és játszod az agyadat, mintha ezt nem tudnád és hazudsz reggel, délben meg este, mint a komcsi gazdás, gyurcsány.

2021. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2: Én jobboldaliként soha nem sírtam, hogy nincs elég szociális juttatás. A Fidesszel sem lenne gond, hogy elmegy szociálisabb irányba, ha nem a csapból is azt folyatná, hogy így a baloldal, meg úgy a baloldal. Bár ez a legújabb kommunista vonal még egy baloldali párttól is erős lenne szerintem, de így legalább tudjuk, hogy van egy ilyen oldala is a pártnak. Legközelebb már nem fogunk meglepődni.
2021. nov. 15. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Szólok, hogy semmi értelme annak amit leírtál. Olvasd vissza és ha fontosnak gondolod írd le úgy, hogy érteni lehessen!
2021. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Megértem, hogy fáj, ha rávilágítunk, hogy úgy viselkednek, mint a kommunistának. De a sértődöttség helyett és ahelyett, hogy mindenáron véded őket, inkább gondolkodj el rajta, hogy talán van némi alapja is annak, hogy ezt gondoljuk.
2021. nov. 15. 23:09
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
#8 Komolyan írtam azt hogy nincs értelme a 6-osban leírtaknak. nem azt mondom, hogy tévedsz vagy nem úgy van, egyszerűen nem értem mit akartál oda leírni, mert nincsen értelme. Olvasd el!
2021. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
A baloldalazás csak a tálibjaiknak szól, a Fidesztől sosem álltak távol a baloldali típusú állami piaci beavatkozások, mint pl a “rezsicsökkentés”.
2021. nov. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!