Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz hogy KG nem...

Mit szóltok ahoz hogy KG nem indít vizsgálatot a pesti városháza ügyében?

Figyelt kérdés

Szerződések, hangfelvételek, egészen konkrét állítások láttak napvilágot az eladásról, a parkról, közbeszerzésekről és jutalékrendszerről.


Ha bármilyen aggálya van miért nem indít vizsgálatot hogy tisztázuk mi az igazság?, miért akarja eltusolni ezt is?



#Karácsony Gergely #Pesti városháza
2021. nov. 16. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Boldog karácsony(t).
2021. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Próbálja még mentei a már romba dőlt politikai karrierjét időhúzással. Viszont ha ő nem lép, akkor jön a büntetőügyi eljárás most már szerintem. Ha más nem, Tényi feljelent. :)
2021. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Mar az elejen amikor megpenditette, hogy kozparkot fog csinalni a parkolo helyett, mar akkor tervben volt minden ...
2021. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azt szeretném megtudni, hogy Tarlós még mindig meggyőző fölénnyel vezet-e?
2021. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hypno ***** válasza:
74%

KG feljelentést tett a városháza ügyében.

A rendőrség majd nyilván megvizsgálja a dolgot.

2021. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

5.


Belső vizsgálat, bizalmatlansági indítvány.


Ilyesmik hiányoznak.

2021. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hypno ***** válasza:
45%

#6


Kinek hiányoznak?

Az orbánistáknak tudom hogy igen, de ők foglalkozzanak a leszavazott parlamenti vizsgáló bizottságokkal...és elégedjenek meg, arendőrség megállapításaival. Pintér elvtárs jó elvtárs, a Ner-be is bevettük, biztosan jól megvizsgáltatja.

2021. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az a furcsa, hogy Borkai ügyében a rendőrség vizsgálatot indított a szivárogtató miatt, most nem olyan fontos a személyiségi jog. Gondolom ők is tudják, hogy egy kásás hangfelvétel nem túl meggyőző érv.
2021. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
8: "egy kásás hangfelvétel nem túl meggyőző érv." Hát egy hangfelvételnél meggyőzőbb dolog nincs, kivéve, ha eleve nem akarod hallani, ami rajta van.
2021. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
majd henci és gyagyás tódi a pesti városháza előtt is tart egy beszédet https://www.youtube.com/watch?v=eF6ArvUK6YA
2021. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!