Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy gyermekotthonban gyerekkínzás folyik, de az otthon vezetője Orbán haverja?

Figyelt kérdés

Tehát pl. ha a gyerekotthonban történik egy lopás karácsony előtt, akkor karácsonykor kollektív büntetésként egyetlen gyerek sem kap ételt két napig? (Sajnos megtörtént eset.)


Kihez lehet fordulni ilyenkor, mikor az amúgy is szülők nélkül felnövő gyerekeket még kínozzák is?



2021. nov. 16. 23:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az otthonnak a főnöke egy híres pap (Orbán nagy támogatója), de szerintem nem is tud arról, hogy mi folyik ott. Remélem nem tud róla... Mert több ilyen otthon van, van egy nagy, ami a kirakat, meg sok apró, amelyek közül az egyikről beszélek.
2021. nov. 16. 23:36
 12/24 árokpart ***** válasza:
28%
Nem tudom miért pontoztak le, de ha nekem ott lenne a gyerekem és rosszul bánnának vele hát bizony nem állnék jót magamért az biztos.
2021. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
Azért ez így elég csúf ferdítés. Biztos, hogy gyerekek vannak ott, és nem purdék? Elég fura, kirívó eset lenne.
2021. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"Nem tudom miért pontoztak le, de ha nekem ott lenne a gyerekem és rosszul bánnának vele hát bizony nem állnék jót magamért az biztos."


Ezek a gyerekek azért vannak ott, mert a szüleik nem törődtek velük/ alkoholisták/ alkalmatlanok a gyereknevelésre.

2021. nov. 17. 00:06
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#12!


Talán, mert semmi konkrétumot nem írt.

2021. nov. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet, mit lehet... Az megy mióta! nagyon nehéz kitalálni? Ki a fene foglalkozik itt Orbán haverjával. Még mindig nem tűnt fel, hogy elég sokan foglalkoznak ezzel a problémával? Nem a következményeivel! Magával a problémával. Abból csak egy van.
2021. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez kamu.
2021. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak itt titok, mi megy BCs otthonaiban. Ott sokan tudnak róla, lépjetek.
2021. nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem, kiről van szó. Akár haver, akár nem, ha igaz, nem lehet hagyni. Botrányt kell csinálni. Forók, videófelvétel, irány az összes média. Mindenhol próbálkozni. Én is sok rosszat hallottam róla…
2021. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindent dokumentálni, fényképezni, videózni, megörökíteni. Nemcsak egy-két dolgot, hanem hónapra, hónapokra vetítve minden gyűjteni, főleg a neveket és arcokat és az egészet egy megfelelő pillanatban odadobni a sajtónak. Orbánnak közelebbi haverjain sem segített, ha tettenérték őket.
2021. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!