Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ propagandával mi a...

Az LMBTQ propagandával mi a céljuk a megrendelőknek?

Figyelt kérdés
Mi hasznuk származik abból, ha érzékenyítik az embereket? Nyilván nem jókedvből vannak kvóták a hollywoodi filmekhez, hogy n db ilyen meg m db olyan embert kell belerakni, netflixen már alig van olyan műsor amiben ne lenne valami transz, meleg, stb.
2021. nov. 17. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Státuszhoz nem tartozik feltétlen valós áldozati szerep, és még csak nem is tisztem meghatározni, hogy mely csoportok rendelkeznek valós áldozatisággal, de maga a státusz dogmatikus jelenléte szerintem roppant káros.


Ilyen dogma a nők áldozati státusza, a feketék áldozatisága, stb.

Láthatjuk, hogy például a feketékkel szemben létezhet a negatív megkülömböztetés, bánásmód a George Floyd üggyel kapcsolatban.

Az viszont, hogy ebből törvényszerűséget következtessünk és dogmát írjunk, mint ahogy a blm rendőri szervezet ellenes mozgalom is tette az már káros.


Igen léteznek negatív esetek, sőtt trendek is, de ezt mint társadalmi dogmát nem szabadna beleépíteni a társadalomba.

2021. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#11

Röviden-tömören az a kifogásod, hogy ebből lassan egyfajta vallást kreálnak, ha jól értelmezem.

2021. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12

Vallásnak hívni ezt félrevezető lenne, ez inkább ideológia.

2021. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

De előbb-utóbb lecseng.

2021. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De nem mindegy milyen áron. Jelenleg egyre erősebb a jelenléte, legalábbis én a saját buborékomban ezt látom.
2021. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy létezünk. Próbálok úgy tenni mintha hetero lennék és hazudok is folyamatosan, hogy meg ne zavarjam a homofóbozna kis lelkét.
2021. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Meleg vagyok hogy lehetnék homofób?

15, 13, 11 vagyok.

2021. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!