Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Cigány Autonóm...

Mit gondoltok a Cigány Autonóm Tartományról, ami Észak-Magyarország 4 megyéjéből állna össze?

Figyelt kérdés
Az Opre roma(Talpra roma) nevű párt kezdeményezte ezt az ötletet. Mit szóltok hozzá? Én Borsod megyében élek, és én egyáltalán nem örülnék neki. Én nem akarok kisebbségi helyzetbe kerülni...

2021. nov. 17. 16:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Idővel nemcsak ez a 4 megye fog a miénk lenni, hanem az egész ország is. Sőt. Szlovákiában, Romániában, Szerbiában, Ukrajnában, Bulgáriában, mindenhol emelkedik folyamatosan a cigányság száma, míg a többi meredeken csökken. Lesz még Cigányország, ezt csak a vak nem látja. :)
2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

12-es


És mit fogtok kezdeni vele? Hmm? Majd lesz putri egész Európa, igaz?

2021. nov. 23. 16:04
 13/19 anonim ***** válasza:
4%
Ámítsd csak magad kérdező. Vannak még putrisabb cigányok, de az elmúlt 30 évben rengeteg változás történt a cigányságban. Temérdek diplomával rendelkező cigány van, sok az értelmiségi. Ez abból is látszik, hogy már most 2021-ben egy csomó cigány vezető van mindenhol, ha utána néznél rendesen a statisztikáknak, akkor talán te is rájönnél arra, amit a fentiekben leírtam. Én 3 éve végeztem egyetemen, ahol 30% roma volt. Ahhoz képest ez nagyon jó arány, és ez az arány csak javulni fog. Míg ti folyamatosan fogytok a mi népünk növekszik egyre több mindenbe van beleszólásunk. Aki nem vak ezeket mind belátja.
2021. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

14. Mi örülnénk a legjobban, ha a cigányok diplomások lennének átlagban. De ez még nagyon messze van. Amíg az a menő a fiataloknál, hogy ki tud jobban trükközni és sunyizni, mert aki tisztességesen csinálja a dolgokat az csicska, addig ne várj nagy változást.

Egy valamit elfelejtettél. Nem a diplomások szaporodnak. Akinek van egy kis esze, nem vállal fel gyerekeket csak azért mert olyanja van. Minél több lesz a diplomás, annál kevésbé fogtok ti is szaporodni.

Ott van az is, hogy a diplomás cigányok ugyanúgy vándorolnak Nyugatra, mint a magyarok.

Tehát nem olyan egyszerű ez a dolog, mint amilyennek gondolod. Aki képes lenne átvenni bármit is, az elmegy és az szaporodik nagyon, aki még saját magát sem képes eltartani.


Lenne mégegy gond. Te mégis milyen nyelven kommunikálnál a szlovák cigánnyal, vagy a románnal. Ha saját államot akartok, ahhoz nyelv is kéne.


Végezetül pedig nem ez az első ilyen gondolat. Már sokszor próbáltak a cigányok saját országot létrehozni, de mindig meghiúsult a fenti dolgok valamelyikei miatt.


Ahhoz, hogy saját államot alapítsatok, nemzetközi hozzájárulás is kell.

2021. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok nagy többsége nem támogatja ezt az ötletet. Az Opre Roma pártnak nagyon minimális támogatottsága van a cigányságon belül.
2021. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

#14

Sokra mentek majd a Cigányországotokkal, ha majd bepörög a klímaváltozás, mindennaposak lesznek a környezeti katasztrófák, éhínség, esetleges fegyveres konfliktusok. Mi legalább nem hozzunk a világra olyan utódokat, akikről tudjuk, hogy nagyon nehéz életük lenne, ha megszületnének.

2021. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hun_74 ***** válasza:
100%
Legyen, de Indiában!
2021. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hun_74 ***** válasza:
100%
Méghogy a nálatok diplomázottak 30%-a roma volt! Lol XD
2021. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Ennek semmi esélye nincs hogy megvalósuljon, mondjuk nekünk érdekünk lenne, hogy elszakadjanak tőlünk ha előtte kimenekítjük azokat akik nem akarnak ott élni. De nulla értelmiségük van, tehát önállóan nem tudnának egy országot fenntartani.
2022. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!