Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelezővé tennéd az oltást?

Kötelezővé tennéd az oltást?

Figyelt kérdés
Én kötelezővé tenném. A magyarok annyira ostobák, hogy a saját elemi érdeküket sem ismerik fel járványügyben.

2021. nov. 17. 17:48
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
27%
Ausztria kötelezővé teszi, Szlovákiában és Németországban is van már szó róla. Szerintem Orbán be fogja vezetni.
2021. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
84%
41 egy dolog kötelezöségének komolyságát az elmulasztásbol eredö következmények adják. Vagyis ha kötelezö lesz, és valaki nem veszi fel, akkor mi lesz? Amugy egy hangos kisebbség akaratát rátolni egész országokra... azt hittem tanult a világ a fasizmus/szocializmus zsákutcáiból
2021. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
62%
42. Kérlek szépen az lesz, hogy oltás nélkül nem lehet munkát vállalni majd Ausztriában. Ez egyébként nem zavarja azokat az oltatlan külföldi vendégmunkásokat (legyen az magyar, cseh, román, lengyel...stb), mert akkor országot váltanak és átmennek mondjuk Németországba. No de egy osztrák nem fog kimenni külföldre melózni. Hanem szépen sorban fog állni az oltásért 2022 február 1-től.
2021. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem tenném kötelezővé az oltást. A saját teste felett hadd döntsön mindenki szabadon!
2021. nov. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
84%
43 oké, azt hittem valami komolyabb. Hát eddig is létezett a munkaügyi szabályok kijátszása, fekete munka, majd kitalál erre is valamit az, akit érint.
2021. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Utálom ezt a sok ostoba, demagóg, moralizáló narratívát!
2021. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
68%
2021. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
89%

Amióta Cili néni elkottyantotta magát (tavaly október 7.), hogy számítják bele a halottakat a statisztikába, s mi a protokoll, azóta én a járvány létezését is megkérdőjelezem. Vírusok meg mindig voltak, vannak, s lesznek is

Aztán, ha ez valakinek nem tetszik, meg vírustagadó vagyok szerinte, nem igazán érdekel.

2021. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!