Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mikor szavaznátok...

Fideszesek mikor szavaznátok a Fidesz helyett az Összefogásra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem szavaznék az összefogásra. Ahhoz, hogy ne a Fideszre szavazzak, az összes összefosás párt oszlassa fel magát, és hagyja, hogy az új ellenzéki pártok (Mi Hazánk, Kutyapárt) átvegye a helyüket a politikai palettán. Ha ez megtörténik, akkor előfordulhat, hogy nem a Fideszre, hanem a Mi Hazánkra szavazok.
2021. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Miután leköptem a nagyfater sírját. Szóval nem egyhamar.
2021. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

"Fideszesek mikor szavaznátok a Fidesz helyett az Összefogásra?"


Majd ha az ellenzeki osszegasi front belepne a Fidesz polgari partba :)

2021. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha több krumplit osztanak mint a fidesz meg nem hagyják hogy a migráncs meg a soros Gyuri megerőszakoljon.


Erzsike voltam 84 éves csepelrol

2021. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

14# Fideszes szavazó vagyok, de még sosem kaptam krumplit. Ezen kár görcsölnöd, mert mindkét oldal szokása osztogatni. Legyél igazságos.


Üdv. Csepelről:)

2021. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Soha.
2021. nov. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
42%
Én 2018-ban álltam át, amikor MZP ellen undorító gyűlölet kampányt csináltak nálunk. Pedig eszembe se jutott volna Fideszes kormány esetén nem Fideszes polgira szavazni.
2021. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2021. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Juliusz48 ***** válasza:
59%
Amint az összefogás ígéretét többre becsülnék, mint a Fidesztől várható életszínvonal javulást a továbbiakban. De egyelőre olyanok vannak többségben az ígérgetők között, akik ezt az esélyt már párszor eljátszották. Láthatóan még csak nem is olyat ígérnek, amitől a munkából élő úgy érezhetné, hogy ezután az összefogás választásával jobb lenne az élete, hanem káoszt. Akkor meg minek kéne, a most jól húzó lovat (kormányt), egy szedett-vedett öszvérre cserélni.
2021. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem is értem miért szavaz egyáltalán bárki a fideszre. Oké, az összefogás sem szent, de speciel most éppen jobban szét van baszva az ország, mint 10 éve. Az euró 370-en van, a dollár mégrosszabb, egy hónap alatt 20 forintot romlott az árfolyam. Infláció is talán nálunk a legmagasabb. Ennyit a sokat hangoztatott erős gazdaságról. Eddig az emberek nem igazán érezték a pénztárcájukon negatívan a fidesz politikáját, mert akinek van gyereke vagy nyugdíjas, osztogattak minden szart. De most, hogy mindenki felvette felelőtlenül a hiteleket, szépen elkezdték növelni a banki alapkamatot, jól be is fogják szopni. Mert ne legyen kétségünk, nem a bankok fognak veszíteni. Aztán már egy kiló kenyér 600Ft-nál kezdődik. 600! Annak ellenére, hogy a gabona az egyetlen, amiben ez az ország erős. Aztán most befagyasztották a benzinárakat is, mert a szar forint miatt a magyar már nem tudja kifizetni. Igenám, de nem az adóvonzatát csökkentették, hanem a kutak nyereségét. A kis kutak csődbe is fognak menni, mert nekik továbbra is a MOL adja el piaci áron, amit aztán kötelező veszteséggel értékesíteniük. Ha meg nem teszik, elveszik az engedélyük. A MOL be is jelentette kedvesen már a múlt héten, hogy szívesen átveszi az üzemeltetést. Igazi kommunista módszer az, amit a fidesz csinál. Mondogatják itt a nagy nemzeti szavakat, meg hogy ők mennyire jobboldaliak, de a politikájuk a régi kommunizmusra emlékeztet. Talán annyi a különbség, hogy most nem megverik az embert, hanem elveszik minden vagyonát. De hát a fideszben van a legtöbb volt MSZMP tag... Minden szavuk hazugság, buta, vagy hatalmas elvakult embernek kell lenni ahhoz, hogy bárki rájuk szavazzon.

De végeredményben én leszarom ki fog nyerni jövőre, mert nem én fogom a legjobban beszopni, hanem pont az az elszegényedett réteg, aki rájuk szavaz.

2021. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!