Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lehet valami korrupció...

Tényleg lehet valami korrupciós ügy Karácsony és városháza körül?

Figyelt kérdés
alapvetően bal oldali szavazó vagyok de ezek eléggé kiábrándítóak..
2021. nov. 18. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van alapja, viszont az Anonymus videót megrendeztnek tartom.
2021. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de tényleg nem hangzik jól... Bár ha jól tudom csak egy telek eladásáról tudunk aminél a szándék már Karácsony előtt is megvolt és az ár se volt alacsony és a pályázati idő/körülmények is megfeleltek a törvényben foglaltaknak. Azt az egy oldalas "szerződést" meg senki se kéne hogy komolyan vegye, aki látott már hivatalos dokumentumot, hisz még arra se futotta hogy egy dátumot ráírjanak.


Azt mondjuk nem értem hogy mért a sajtó foglalkozik ezzel és mért nem az ügyészség? Amíg a rendőrség nem erőlteti meg magát ez csak nyilvános vádaskodás, hírgyártás. Nyomozás nélkül a pletyka csak pletyka.

2021. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

1


A hangfelvétel valódi


Annak tartalmát még senki sem cáfolta


Pontosan meg van hogy kik között zajlott a beszélgetés

2021. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

2


Miért nyomozna a hatóság?

Bűncselekmény nem történt csak előkészület egy kis mutyira

2021. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Elég gáz eladni a városháza épületét

A hagyományok és a hivatal méltóságának megtiprása

2021. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
08:26 nem azt ott elhangzott dolgokra értem, hogy megrendezett vagy arra, hogy hamisították a felvételt. Abban kételkedem, hogy tényleg az Anonymus csoport csinálta a videót.
2021. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván van, ez nem lehet kérdés.
2021. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6: sikerült a leglényegtelenebb résszel foglalkoznod, valaki ezt elküldte, aki névtelen akar maradni és Anonymus-nak nevezi magát, ennyi. Nem mondta, hogy ő "a csoport".
2021. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy normális épkézláb országban (Orbánia nem az) feltennék az egyetlen releváns kérdést:


El lehet adni a városházát?


Válasz: Nem.


Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Amúgy vicces, hogy már korrupciós ügyről beszélnek. Pedig azzal kezdődött az egész, hogy állítólag el akarják adni a városházát. Na most ha tegyük fel tényleg el is akarnák adni - amit nem akarnak, meg hát ugye nem is lehet - az miért lenne automatikusan korrupció gyanús?


Szóval rendkívül ostobának kell lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa át, hogy színtiszta lejárató kormánypropaganda az egész "ügy". Csak hát ez sem jön be szerencsétlen kipcsakoknak. :D

2021. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ellenzèkiektől kèrdeznèm.Ha nem törtènt semmi csalàs, szabàlytalansàg, akkor mièrt kezdett el nyomozni a rendőrsèg?
2021. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!