Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány mai bejelentése...

A kormány mai bejelentése alapján szombattól kötelező a zárt térben a maszkviselés. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9: Igen, eddig is kellett, úgy is mondta Gulyás, hogy továbbra is ez van érvényben.
2021. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Legalabb nem kohognek tarkon a penztarnal sorban allva a bunkok, akik meg a kezuket sem teszik a pofajuk ele! Nagyon helyes, hogy kell a maszk!!!
2021. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Kb. 3 hónapot késtek vele, de nagyon minimum 1,5-et (mondjuk mi eddig is mindig hordtunk zárt térben maszkot, szóval engem nem érdekelne az sem, ha nem kellene azoknak, akik nem akarnak, szerintem magánügy).


Egyébként pont erre számítottam.


Ami a további szigorításokat illeti, én azt mondanám, hogy aki akar (és a munkaköre megengedi), annak home office és online oktatás, az egyetemeken a gyakorlatok csak nagyon indokolt esetben legyenek megtartva, és a hosszabb, ott éjszakázós gyakorlatokat le kellene már fújni (vagy menjen, aki akar, de ne legyen kötelező).


Akinek viszont annyira mehetnékje van meg halhatatlannak érzi magát, hadd menjen.

2021. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt azért ugye tudjátok, hogy a legtöbb helyen max orrig, vagy száj alá lesz csak a maszk felvéve, és bizonyos "nagyra nőtt", vagy "nem napon barnult" emberekre amúgy sem mernek majd rászólni?
2021. nov. 18. 16:03
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Hiába van 6 millió beoltva, abból mondjuk 4 milliónak már esedékes lenne a 3. oltás, de csak töredékük adatja be.
2021. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem most már kb. tökmindegy. Mintha akkor kezdenénk oltani a házat, miután a 90%-a leégett.
2021. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Nagyon ideje volt. De késő és nem elégséges. 6 millióan be vannak oltva? Hát akkor annál rosszabb a helyzet, ha azt nézzük, hogy pocsékabbak a számok oltással, mint tavaly anélkül.

Egyébként, amire a kérdező utalgat, hogy kik nem hordják a maszkot és kikre nem szólnak rá…hát, marhára nem igaz.

2021. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: Minek a közterületen maszk? Itt vidéken órákat tudok úgy sétálni, hogy 5-10 méteres körzetembe nem kerül ember. Sőt, ha éjjel sétálok, akkor kész csoda, ha egyáltalán látok közterületen embereket lézengeni.
2021. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!