Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van a korona hiszti mögött...

Mi van a korona hiszti mögött valójában?

Figyelt kérdés

Mert nekem kissé hiteltelen, hogy ennyire féltik az életünket, amíg akármi másba beledögölhetünk, levan szarva, honapokat kell várni bármilyen egészségügyi ellátásra az se baj, a szegény egészségügyisek így úgy túl vannak terherve, közben lezengenek a rendelőben, lóf@szt nem dolgoznak annyit mint régen. Tiktok videokat gyyartanak unalmukban. A tököm ki van az egésszel.


Itthon nyilván felmérnek mindent előre, milyen döntéssel nyerhető a legtöbb szavazat, de külföldön? Ahol 1-2 ember miatt karanténba rakják a lakosságot miközben másban meghalnak ezrek? Nem értem. Üzlet?


Így oltassam be magam? Csoda hogy konteokat gyártanak erre? Mikor érdekelte ennyire a politikusokat a mi egészségünk? Mi van abban a rohadt oltásban hogy annyira erőltetik?

Bekell szúrni a készleteket világos, de minek rendelnek annyit?



2021. nov. 18. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A mutyi korrupció szêtlopás.
2021. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
A legnagyobb probléma most is hogy tele vannak a kórházak súlyos betegekkel, mit nem lehet ezen érteni.😥😥😥
2021. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

20 millio oltás van raktáron

Már kezd rájuk rohadni ,az egész nyugat és orbán szemét a zsebükben.

Tehát oltás minden áron, erősitő adagok 3 havonta

2021. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kórházakat nem tudom, de a rendelők üresek, 2 hónapot vártam bőrgyógyászatra, 1 ember volt előttem, 1 utánnam, nem volt több beteg, de 2 hónapot varatnak, régen minden doki előtt volt folyamatosan egy csomó ember. Én inkább azt látom hogy most jó a koronára fogni, hogy lazulhatnak.
2021. nov. 18. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Tiktokra szoktak feltölteni videokat privatban tancolnak röhögnek alszanak.

Aki meghal kivizsgálás nélkül az koronavírus áldozat, mindegy hogy azért mert nem mütőtték

2021. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi van mögötte?Én elmondom ahogy én gondolom

Mutyi,lobbi,globalista ganék,becsicskult nemzetek

Őket nem érdekli az emberek egészsége csak a business és miközben mindenki erre a hisztire figyel ők átrendezik az egész világot szép lassan

Kik ők?A rohadt globalista férgek pl?olvasd el a Great reset-et és rájössz

Nem túl komplikált de a sok okoska még mindig nem értik mert annyira be lettek szaratva,fosatva a vírussal

Én elhiszem hogy lehet írtó veszélyes is de nem annyira amennyire ők előadják ez a helyzet

Én láttam már influenza idején kórházat,akkor ennyi erővel annak idején is lehetett volna bezárni mindenkit vagy nem?Ja csak akkor még nem volt a nagy teszt XD

Másik dolog pedig hogy az oltás nem állítja meg csak húzza az időt és még tovább élünk korlátok között

2021. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

"a szegény egészségügyisek így úgy túl vannak terherve, közben lezengenek a rendelőben,"


Ki kéne próbálnod egy 12 órás éjszakai műszakot egy sürgősségi osztályon! Amikor az első pár perc után ott találod magad, hogy épp élesztesz újra, de közben meghozta a mentő a verekedős kedvű bekakált részeg hajléktalant, te sírva futnál hazáig, kedves szájhős kérdező!

2021. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es ilyen régen is volt, én el is ismerem a munkájukat, de nincs több mint eddig. Főleg az olyan szakorvosoknak akiknek közük nincs a koronasokhoz, mégis kevesebbet dolgoznak erre hivatkozva, ezek b_znak fel.
2021. nov. 18. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező fogd fel, hogy ez egy szar ország, ahol hülye dolgok vannak.
2021. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
41%
Ha ez megnyugtat, nem az egészségünket féltik, hanem az ország működőképességét. De ezt az elejétől kezdve mondják, csak bszol figyelni.
2021. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!