Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért nem képes felfogni hogy két lehetősége van vagy a covid mellékhatása vagy az oltás mellékhatása?

Figyelt kérdés
Az információk szerint a covid nagyságrendekkel veszélyesebb. Nyugat Európában sokkal nagyobb az átoltottság még keleten jóval alacsonyabb.

2021. nov. 18. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Gibraltárban 99,99% os átoltás újra maszk kötelező és minden rendezvény meg van tiltva.

Én élni akarok szabadon ez akkor sem lehet ha mindenki oltott

2021. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Portugáliában 95%-os átoltottság mellett tombol a vírus.
2021. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálam még nem volt semmilyen mellékhatása az oltásnak. Látom, nálad már van valamelyiknek 🤣
2021. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyvalami biztos. Az oltást beadatni sokkal veszélyesebb főleg 3-at mint hogy elkapd a covidot.
2021. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sötétség.😥
2021. nov. 18. 16:44
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Átestem a Covidon, mellékhatások nélkül.

Meg még sokan mások is, rengetegen.

Mi nem fogunk oltakozni, akkor se, ha főbe lőnek.

2021. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"Nálam még nem volt semmilyen mellékhatása az oltásnak. "


Engem az ágyba küldött egy hónapra a pfizer. Szívritmuszavar, légszomj, gyengeség, a bolt nem tudtam elmenni. A hülye orvosom szerint ez covid lehet, de az összes tesztem negatív lett.

2021. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

7-es

Nagyon sajnálom.

Ne oltasd magad legközelebb.

Én nem oltattam, és egyszer sem voltam beteg 3 éven át

2021. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elfogadni, hogy vannak akik nem akarják beadatni ezt a szart? Semmi tesztet nem mutattak még fel a hosszútávú mellékhatásokra. Ha a covidra 1 év alatt találtak oltást, akkor az egyszeű náthát miért nem lehet még mindig gyógyítani? pedig az is egy koronavírus fajta, erre miért nincs vakcina?. Miért kell 3-at beadatni és utána még minden évben 3x? Aki egy covidba belehal az egy infulenzába is beletud. Miért kockáztassak az oltással ha egyszerűen az immunrendszerem is képes legyőzni a vírust, egyéb gond nélkül? Amióta covid van hova tünt az infulenza és a nátha? miért kell mindent a covidra fogni?
2021. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Arról meg nem is beszélve, hogy semmit nem ér az oltás mert ugyanúgy megfertőzödsz és ugyanúgy adod tovább is. Kb elhanyagolható %-al
2021. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!