Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások előtt be fog...

A választások előtt be fog vállalni Orbán egy miniszterelnök-jelölti vitát MZP-vel?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Mit gondolsz?

2021. nov. 19. 06:20
1 2 3 4
 31/39 readymix ***** válasza:
90%
Orbánnak nincs a szótárában olyan szó, hogy "vita". Egy pöffeszkedő, öntelt, faragatlan, suttyó harács. Különben is, a 2-2,5 milliós szektás/kedvezményezett mag szavazata, ahogy eddig is, elég lesz a megmatekozott 2/3-hoz.
2021. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Dzsoki ***** válasza:
9%
Nem,mert nincs miről.Van egy ajánlata a Kormánynak.MZP ajánlata,rosszabb.A vita nekünk szólna,de nem tudnánk értelmezni,mert 80 százalékunk támogatja a rezsicsökkentést.Vagyis a hatszázezer Orbán takarodj,bigotton kívül,mindenki.Még akkor is,ha trágyával kevert gombán élünk.
2021. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Orbán soha nem mer kiállni élesben egy vitára.

A rezsicsökkentést meg csak a no-go zóna lakói díjazzák (meg a fidernyák tolvajok!)

2021. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Dzsoki ***** válasza:
0%
Most akkor a lakosság 80 százaléka no-go zónában lakik vagy fidelnyák tolvaj?Esetleg mindkettő? Látom,bigott MZP hivő vagy. Ezt,semmi sem tiltja. Orbáni vita nélkül,győzzél meg,hogy miben lenne nekem jobb,ha az Összefogás mellé teszem az x-et? Jelenleg,tartom,hogy rosszabbul járnék. Mit látok,értelmezek rosszul? Sem a Stop Gyurcsány,sem az Orbán takarodj,nem érdekel. Az érdekel,hogy melyik esetben tudok több terméket és szolgáltatást vásárolni?
2021. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Egy fogyasztói társadalomban nem 27% az ÁFA!

Az csak ilyen unortodox, illiberális, műkeresztény lepukkant országban van, ahol nincs kontroll, nincs átláthatóság és nincs egyetértés!

Az Összefogás - a nevében is hordozza a jövőt - képes lesz egy normálisabb nemzeti egységet megteremteni - amire Orbán 12 év alatt képtelen volt, sőt: az ország megosztásán mesterkedett!

Ha lesz összekovácsoló erő, akkor lesz nemzeti felemelkedés, gazdasági erő!

Orbán bebizonyította, hogy képtelen nemzeti egységet teremteni, képtelen boldog országgá varázsolni ezt a lenyomorított Magyarországot!

És most nehogy azzal gyere, hogy az Összefogás nem lesz képes, meg minden idióta feltételezéssel, mert az Összefogásnak még nem volt alkalma a bizonyításra, ellentétben Orbánnal, aki viszont pont az alkalmatlanságát bizonyította - fehéren-feketén!!!

2021. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Dzsoki ***** válasza:
Pompás!Már csak arra nem kaptam választ,hogy nekem,el nem kötelezettnek,mi alapján lehetne több terméket és szolgáltatást vásárolnom,ha nem a Kormány,hanem az Összefogás mellé teszem az x-et? MZP ígéretei megvalósulása esetén.Általánosságok,nem érdekelnek,csak a TÉNYEK!
2021. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 readymix ***** válasza:
100%
Már maga a kérdésfeltevés is vicces. Orbán senkivel nem fog kiállni vitázni. Ez nem jellemző a despota, megalomán autoriterekre. Ő pedig gránitszilárdan az.
2021. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

"Általánosságok,nem érdekelnek,csak a TÉNYEK!" - a nyomaték kedvéért toppantottál is hozzá, Dzsokika?!


Neked még nem tűnt fel, hogy tényeket (sajnos) jelenleg csak az Orbán kormánnyal kapcsolatban érzékelünk? Jelenleg ők vannak kormányon, őket kell elzavarni a francba!

MZP amint hatalomra kerül, abban a pillanatban ő lesz a TÉNYEK megvalósítója!

Légy türelemmel áprilisig...

2021. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Dzsoki ***** válasza:
Maximális tiszteletem fenntartása mellett,érdeklődöm,hogy csak van valamilyen elképzelése a kormányzásról MZP-nek?Azt ossza meg velünk,hogy tudjak választani!Rendben van,a jelenlegi helyzet a tény vagy tények.Erre kaptam olyan ajánlatot,hogy rezsinövelés,25 alattiak,családosok adókedvezményének eltörlése,a 13.havi nyugdíj,megvonása.Kormányzástól független elismerés,az valóban,van.Egy gomba,jobban fejlődik,ha trágyás földben van,mint trágya nélküliben.Egyébként türelemmel vagyok áprilisig,ettől még nem értem,hogy miért szavazna az el nem kötelezettek többsége,a nagyobb kiadásra,kisebb bevétel mellett,ha fordítva is tehetné?Nem az elkötelezett 600 ezer,az el nem kötelezett,2 millió.Elkötelezettből,a Kormány oldalán is van 600 ezer,de lehet,hogy 1 millió.
2021. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!