Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kardiologus orvos es a Semmelw...

Kardiologus orvos es a Semmelweis Egyetem rektora es egy politiku szerint a Sputnik es Janssen formula-kombinacio az uj szent viz, Jakab Ferenc szerint még nem?

Figyelt kérdés

Na ez akkor most hogy van?


Merkely-Jezus-Bela es Gulyas-"A megmondo"-Gergely politikus azt allitjak, hogy mindketten a Sputnik es Janssen kombora eskudnek. Merkely Atyank arra hivatkozott hogy mar rendelkezesre allnak (hol?) nemzetkozi adatok (hol?) amik alatamasztjak (hol?) az allitasat.


Merkely Profeta meg azt is belemondta a mikrofonba, hogy o bizony be is adatta maganak az Über-vakcina formulat a testebe es mindenki tegyen igy.


Na igen, gondolna az ember hogy akkor most jon hogy a tenger vize kette valik Mister Sir Dr. Habil Merkely-Jezus-Bela es a meleg Gulyasleves elott, de nem.


Jakab-Einstein-Ferenc azt mondja, hogy "Szeretném kihangsúlyozni még egyszer nagyon erősen: aki két vektor típusú oltást kapott, Szputnyikot vagy AstreZenecát, ne kérjen Janssent".


Szerinte az uj ige: "a jelenlegi ismereteink alapján az immunrendszer védekezni kezd a vakcinában használt vektorvírussal szemben is, így a harmadik oltás hatékonysága a töredéke lehet az elérhetőnek".


Az hogy van, hogy a kormanyunk, akiben megbizunk es szeret minket, es sosem cselekszik a polgarai ellen, teljesen mast allit mint a Virologiai Labor vezetoje?



2021. nov. 19. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én biztosra mentem és egyiket se adattam be.
2021. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!