Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a 444/Telex, stb. balos...

Ha a 444/Telex, stb. balos propagandamédia nem hoz le egy hangfelvételt és korrupciós sztorit akkor az meg se történt?

Figyelt kérdés

Sok balos ezzel érvel, hogy valami megjelenik a jobboldali médiába, konkrét hangfelvétel ahol saját szájukkal mondják el a korrupt ellenzéki politikusok, kitartottak, vörösbárók , stb. , hogy hogyan verik át az embereket és csapolják a közpénzt akkor az nem igaz, hiszen az xy portál hozta le nem a telex meg 444!!!!


Tényleg itt tart az ellenzéki színvonal vagy inkább próbálják magukban is elfojtani és tagadni azt a mérhetetlen korrupciót és alkalmatlanságot ami a baloldalon dúl, mert akkor rájönnének, hogy még se kellene erre a bandára szavazni akik már egyszer tönkretették az országot?


2021. nov. 19. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Ja, ennyire szűk látókörűek.
2021. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Sajna nem tudják, hogy kicsit sem különbek a fideszeseknél.
2021. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
34%
A kormánymédiában általában olyan olvasható, ami megtörtént, de nem úgy, ahogy tálalják, rosszabb esetben meg sem történt. Innentől kezdve előbb feltételezem az adott hangfelvételről, hogy hamisítvány, mint hogy valóban megtörtént.
2021. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
3: a jobboldali média nem a hvg.hu, amely kamu felvételeket tesz közzé, vagy a kamu levelet leközlő (mára már kimúlt) Népszabadság. Eltévesztetted a házszámot. De köszönjük, hogy bemutattad a beszűkült agyú ellenzékiek torz gondolkodásmódját.
2021. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Mi lenne ha valami konkrétum is lenne a kérdésben, amire lehet reagálni?

Vagy az is meg lenne pl jelölve a válaszoló által, hogy milyen kamu felvételek vannak a HVG-n.

2021. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3


Jólvan molnarmarcell, szerintem minden értelmes ember, még talán az ellenzékiek közül is látják, hogy te egy elvakult hívő vagy. Jó mintapéldánya a leírtaknak.

2021. nov. 19. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem azért nem történt meg, mert nem hozta le a 444 meg a Telex, hanem mert teljességgel reális, hogy a Rogán Tóniék hamisítására készül minden ilyen lejáratási célú "felvétel" (értsd: megrendezett az egész).


Komolyan ennyire rövid a fideszesek memóriája, hogy fel se tűnt nekik, hogy ezt a nevetséges, 6-7 évvel ezelőtt aktuális Anonymous-maszkos, hangtorzítós dolgot már Cseh Katalin "korrupciós ügyeinél" is bevetette az egy szem ex-Magyar Nemzetes újságíró által működtetett Bennfentes.hu? És hogy a mostani leleplező videók is egy az egyben ugyanúgy néznek ki, mint az? :DD


De még ez is mellékes lenne az elmúlt sok-sok év közismert, bizonyított hazugsághadjáratainak és százszámra elvesztett közmédiás, kesmás becsületsértési pereinek ismeretében.


Szánalmas, hogy addig züllesztette a kormány a jobboldali sajtót, hogy megalapozottan, előbb gondolhat az ember a totális kamura, mint bármi másra.

2021. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Hogy miért totálisan hiteltelen a Bennfentes.net:


[link]

2021. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
52%

ma 18:51


Nem elvakultság, bizalomvesztés :) A jobboldali Válaszonline-nak pl. azonnal elhinném, amit leírnak, a baloldali Nyugati fénynek meg nem.

2021. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7


Csekk Katalin 6-7 éve? És mit is vett be? Folyik a vizsgálat továbbra is, és ha kicsit utánanézel elég egyértelmű, hogy a kis Katka meg köre elég szépen dézsmálta a pályázati pénzeket.


Karácsony Gergely meg vicces, ahogy minden videó után elismer valamit és egyre rosszabbul néz ki a dolog.


Ez kicsit olyan mintha valaki azt mondaná rád, hogy loptál egy almát, te azt mondanád, hogy azt se tudod mi az az alma , perelsz, lejön egy felvétel ahol mondod, hogy szereted az almát, akkor már elmondod, hogy jó jó igen igen szeretem de sose ettem csak a színét szeretem, lejön egy felvétel ahogy elmeséled milyen finom almát ettél fél éve, jó jó igen igen ettem de nem loptam , még almafát se láttam, lejön a felvétel ahogy egy almafán vagy létrával és szeded, jó jó de nem loptam az a öcsi bácsié volt arról szedtem, és így tovább és tovább.


Most komolyan még Fidesz fóbiásként is nem látod ez mennyire kínos amit művelnek és egyáltalán nem érzékeled hogy mi folyik ott? Ha csak egy kitaláció lenne akkor szerinted úgy történnek a dolgok ahogy és úgy bukkanának fel az ismert balos emberek ahogy? És úgy csinálnák szájba magukat nap mint nap tagadva majd később már félig beismerve "de nem úgy volt ahogy, meg emígy volt" állításokkal ahogy?

2021. nov. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!