Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége lesz valaha ennek a...

Vége lesz valaha ennek a cirkusznak?

Figyelt kérdés

Eleinte úgy volt, hogy csak egy minimális réteg veszélyeztett és hogy a maszk meg az odafigyelés segít, majd gyószercégek elővarázsolták a seggükből az oltást, és azt mondák ez a tuti, ez majd megmenti az emberiségt mindenki oltassa be magát, megtettük, sok országban már 60 felett van az oltottság. Aztán Feltünt a Delta és a régi oltások most már még sem jók, kell a Booster oltás, hogy a delta ellen is legyen védettség.


Kérdem én meddig fognak komplett hülyének nézni minket a cégek és a lobbista kormányok? Mert, hogy ez a pénzről szól és nem az emberi élet megmentéséről az tuti. Majd szépen végigzongorázzuk, az egész görög ABC-t, a légbőlkapott mutációkkal, vagy esetlég még az Arab, Latin ABC-t is hozzávesszük?



2021. nov. 19. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Te cirkuszolsz!? :) Ha valami mast kerdeztel volna, most sem foglalkoznank a coviddal.
2021. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Amíg nem érünk el egy nagyon magas átoltottsági szintet (úgy 90% felett), addig aligha.
2021. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Ceci néni elmondta, van már delta plusz variáns is.


Jövőre érkezik a delta pro max, mindenki készüljön fel!!!

2021. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Csilike megbuggyant.
2021. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Igaz, hogy már 40-es oltatlanokkal van tele minden intenzív, de te olyan rafinált vagy, téged nem lehet átverni és átlátsz mindenen!


A zsi... izé, világhatalomnak anyagi érdeke leállítani a világgazdaságot, kétszámjegyű GDP-zuhanásokat eredményezve csak azért, hogy egy pirinyó szeglete, a gyógyszergyárak profitot termelhessenek!


Igen, ez logikus és az általános iskolai összeadás-kivonás szabályainak megfelel! Téged nem lehet csak úgy átverni!!

2021. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Én eleve nem hiszek benne. Elvileg voltam benne, de 3* teszteltek 3 külön fajta módon. Amikor felhívtam a járványügyi hatóságot, hogy megkérdezzem mi a helyes protokoll a minta levételre azt mondta a nő, hogy a videó fent van a youtubeon. Innentől nálam off az egész. Előtte se nagyon hittem benne. És oltatni sem fogok, semmilyen kényszer hatására sem! Inkább lőjenek le vagy tüntessenek el, de akkor sem hagyom magam.
2021. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Ezt örökké akarják csinálni minek épül vakcina gyár Debrecenben....
2021. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

2) Gibraltáron 99%-os átoltottságnál most fújták le le a karácsonyt a vírusra hivatkozva. Hollandiában 85%-os átoltotsággal Lockdown van.

Szóval az egy mese, hogy 90%-os átoltottságnál "vége"

2021. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
És akkor most szerinted mit kellene csinálni,mikor ez az egy lehetősége van az emberiségnek.
2021. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy ne csináljatok már úgy, mintha nem lenne a környezetetekben olyan ember, aki belehalt a covidba.
2021. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!