Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osztrákok bajon hogy fognak...

Osztrákok bajon hogy fognak reagálni hosszú távon?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg kötelező lesz náluk az oltás, jó február még odább van kicsit.

De vajon mi fog ebből kisülni? Egyik verzió ugye, hogy simán végigoltanak, aztán ennyi. A másik meg hogy ha sokan nem akarják, és mondjuk helyette sztrájkolnak, vagy simán nem dolgoznak akik megtehetik, akkor az az egész ország működésére ki fog hatni.


Mint ahogy itthon már emlegették, hogy lehet gond lesz a tanárok-rendőrök és tömegközlekedési alkalmazottak számát tekintve, ha épp sokan lesznek akik úgy döntenek, hogy nem kell nekik.



2021. nov. 20. 05:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz abból az oltásból semmi szerintem.Ezt nem fogják hagyni.
2021. nov. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Hosszú távon a vírus erősebb lesz és kipusztulnak az oltatlanok maguktól.
2021. nov. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Akkor eddig mért nem pusztult ki? Mért csak az oltottak hullanak? :)
2021. nov. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam covidos, kétszer is. Nem pusztultam ki, ahogy sok más oltatlan sem. Elegem van az ilyen primitív hülyékből
2021. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Idő kérdése és a világon mindenhol kötelező lesz.. most johetnek a "nem tehetik meg, meg forradalom lenne akkor" kommentek.
2021. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell kötelezővé tenni piaci alapon kapják meg az oltatlanok a kórházi számlát.
2021. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon remélem, hogy minél előbb kitör a forradalom. Nem egy-egy országban, hanem világszinten. Csak úgy lehet a covidiktatúrát megdönteni.
2021. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem lesz itt semmilyen forradalom. Pár hülye kimegy tüntetni, a maradék meg Facebook-on fröcsög. Aztán szépen mennek az oltópontra, amikor megérkezik a hivatalos felszólítás. Aki mégsem, annak bünti, majd börtön.
2021. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

9-es!

Kicsúszott a kezemből a szappan,lahajolnál felvenni,ha megkérnélek?Józsi bácsi64F

Oltatla,és az is maradok!

2021. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha majd valamikor kiengedik a Pfizer vezérigazgatót az FBI vizsgálati fogságából az oltás engedélyezési okmányok meghamisításáért és újra vizsgálják azokat, akkor talán lehet kötelező.
2021. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!