Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, egy 10-es skálán...

Budapestiek, egy 10-es skálán mennyire vagytok elégedettek Karácsony Gergely polgármesteri tevékenységével?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 09:52
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
42 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Semennyire.
2021. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
A kereékpárutak miatt óriásiak a dugók, ami okán sokkal nagyobb lett a légszennyezettség. Aztán meg diszkriminálja az oltatlanokat, még a kormány idiózizmusára is rátesz egy lapáttal.
2021. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Hát itt aztán írnak sületlenségeket a fidesz bohócai. Igaz ez a covid védekezéssel és a budapesti városvezetéssel kapcsolatosan is!
2021. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Azt nehéz lenne elvitatni, hogy a Lánchíd felújításának nekifogtak. A beígért zöldítésből viszont szinte semmit nem tapasztaltam, Tarlós 10 000 új fát Budapestre programja még mindig szembetűnőbb, mint K.G. zöld programjai, pedig az a 10k fa sem olyan sok.


Forgalom annyit nem romlott, mint ahogy egyesek elmondják. Csak hát az új bicikliutak viszont pl. rajtam nem segítenek, inkább megyek kocsival, mert vezetés közben látom, hogy mennyire életveszélyes 1-1 csomópontban vagy szakaszon a kerékpározás. Velem is megtörtént, hogy közel satu fékkel álltam meg, mert mindenféle lámpa nélkül keresztezte a bicikliút az autó utat, s egy fák által takart rész mögül felbukkant egy kerékpáros jó tempóval (persze számoltam ezzel, ezért tudtam megállni, de akkor is...).


Az ilyen kis "fiatalosabb" apróságok, mint az, pl. hogy a metró megállóban ki van írva, hogy "jól döntött, hogy velünk utazott", az tetszik :), viszont a többi óriásplakát nekem nagyon izzadságszagú (pl. az "Ezt is csináljuk" plakátról mindig az jut eszembe, hogy azért teszik ki, mert hanem senkinek nem tűnne fel, hogy bármit is csinálnak).


Tudnék még sokat írni, de inkább röviden összegezve én valamennyire csalódott vagyok: zöldítésben sokkal kreatívabb megoldásokra számítottam, forgalomhoz reméltem, hogy okosabban nyúlnak hozzá, bürokrácia/korrupció terén pedig közel sincs átláthatóság.

2021. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Kár hogy 0 nincs a lehetőségek közt. Jó esetben legalább még egyszer megválasztva nem lesz legalábbis remélem.
2021. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én például a megújított biciklihálózatot a hibáival együtt is imádom.
2021. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
#4 A körbeszalagozott fapalántákat nem Karácsonyék ültették el? Mert abból nagyon sok van.
2021. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
#5 budapesti vagy?
2021. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Semennyire. A BKK egy hét múlva hitelből fog "üzemelni", az első ajtózásból csak lincshangulat van, pénztartalék nincs, a biciklisávok miatt még több a dugó, és most itt van a maszkozási ötlete is.


Az egyetlen érdeme a Lánchíd, de ez meg egy szükséges dolog, nem pedig egyéni fejlesztés.

2021. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
A válaszadók fele az összes ilyen kérdésnél vidéki fideszes, aki mindig szereti elhitetni magával, hogy Laposkungöröngyös valójában lényegesen jobb hely, mint Budapest, mert ott csak migránsok meg mindenféle libernyák elhajlók vannak (ad absurdum él ott egy meleg is). Karácsony és Tarlós között különösebben érdemi differencia nincs, folynak nagyberuházások, van pár ideológiai különbség oszt ennyi. A város továbbra is cipeli a vállán az országot azzal, hogy nagyjából kétszer annyit termel egy budapesti, mint egy átlag magyar, a többletet meg le lehet csorgatni kisvárdai lówellnessre meg térkövezett kopjafákra.
2021. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!