Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják végre valahára...

Mikor fogják végre valahára bevezetni a kötelező harmadik és negyedik oltást a régen oltottaknak?

Figyelt kérdés

A szakértők is megmondták és megírták, hogy ami fél évvel ezelőtt történt oltás az olyan mintha meg sem történt volna. Egyik haverom pl. több mint egy éve volt oltva, ráadásul akkor is Astra Zeneca-val, amiről utólag kiderült, hogy szart sem ér. Mégis azóta is oltás igazolvánnyal flangál és esze ágában sincs újra oltatni magát, leszarja az egészet, pedig annyira védett a covid ellen mint a macskám a lepra ellen.

Mikor lesz már végre átoltottság revízió, mint Németországban? Tehát ott is sok régen vagy keleti vakcinával oltottat már oltatlannak tekintenek.


2021. nov. 20. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne oltogass mar tesokam! :)))
2021. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Sohanapján kiskedden, borjúnyúzó pinteken.
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Le lesz vadászva Orbán, ha bevezetik a kötelező oltást mindenki számára.


Bennem van 2, mert kötelező volt a számomra, de többet már nem vagyok hajlandó beadatni magamnak.

2021. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

"Egyik haverom pl. több mint egy éve volt oltva, ráadásul akkor is Astra Zeneca-val,"


A haverod részt vett az Astra Zeneca kísérleti fázisában önkéntes kísérletében?


Mert az első ország, ahol hivatalosan Astra Zeneca covid oltását elkezdte használni, az az Egyesült Királyság volt, hivatalosan 2021. jan. 04-én.

2021. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az oltás 4 hónapig véd kásler szerint tehát évente 3 oltást nyernek azok a bátrak akik oltásra adták a fejüket.a kormány zaklatni fogja őket egész évben, emiatt nem kell aggódnod.
2021. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Az oltások közül egyik sem kötelező.

Pont.

Ennyi..

Nem is értem a kérdést.

TE mikor jöttél Magyarországra?

2021. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Paradoxon - Az aki nem beteg az át tudja adni azoknak akik be vannak fecskendezve védoltással pont ez a betegség ellen ... Menj el még pár adagért , nem azert mert öjnző vagy hanem a tarsadalom a kormany elvárja tőled . Milliokat megmentesz azzwl hogy orrhon kesed a tv mqszkban . Komolyan , nem én találtam ki . Mi van vazze megkapod a vèleményem kitágul a véredényed ?
2021. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

" Egyik haverom pl. több mint egy éve volt oltva, ráadásul akkor is Astra Zeneca-val"


Istenem, ezek a szánalmas oltásellenes kamukérdések :DD


A világ első nem klinikai tesztek során beadott Covid-oltását 2020. december 8-án kapta meg egy angol nagymama.


A klinikai tesztek pedig triplavakok, így senki sem tudhatta, hogy igazit vagy placebot kaptak-e.

2021. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

,,A világ első nem klinikai tesztek során beadott Covid-oltását 2020. december 8-án kapta meg egy angol nagymama."

Szóval napra pontosan nem igaz, tehát a kérdező biztos kamuzik, micsoda logika... Szerintem rajtad kívül senki nem számolgatja napra pontosan hogy ki mikor kapott oltást. Az meg a legjobb amikor az oltáspárti hörög a még oltáspártibbra hogy oltásellenes csak mert nem azt mondja amit hallani szeretnexd

Egyébként megnyugodhatsz kérdező, az oltottakat sem fogják békén hagyni.

2021. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És figyelj már. Mondjuk nekem most van 2 oltásom, és úgy döntök beadatom a harmadikat. Oké. De akkor megígérik, hogy békén hagynak??? Soha többé még csak azt a szót se hallom, hogy koronavírus? Nem köteleznek soha többé maszkhordásra, és nem mondják meg, mikorra kell hazaérnem? Mert ha megígérik, akkor beadatok akár negyediket is, és ha kell, ülök a seggemen otthon 2 hetet, de akkor utána hagyjon békén mindenki és legyen vége ennek egyszer s mindenkorra.

Ha ezt nem tudják nekem megígérni akkor menjenek az anyjukba, nem megyek a 2.oltásnál tovább.

2021. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!