Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz hatalomra kerülése...

Ha a fidesz hatalomra kerülése után a pofátlan végkielégítések ellen volt, akkor miért kap most Karas Móni hatvan millió forintot?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de rosszul írod: a Fidesz csak hatalomra kerülése előtt volt ellene...
2021. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Mert a mocskos fidesz mindent megtehet
2021. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Mert az AB azt mondta, hogy ezek teljesen rendben vannak, és mostantól ez a szabály. Ha a baloldal adhatott végkielégítést, akkor a Fidesz miért ne adhatna? Amúgy én MINDEN végkielégítést eltörölnék (tehát privát szférában is), de az nem működik, hogy egyszer van, egyszer meg nincs.
2021. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem írom rosszul. Miután kormányra kerültek, törvénymódósítást fogadtak el erről. Tehát ellene voltak hatalomra kerülésük után is. Más kérdés, hogy kapóra jött nekik, hogy az AB elkaszálta a dolgot. Legközelebb jobban tájékozódj, mielőtt lefirkálsz valamit.
2021. nov. 20. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
A fideszt nem érdeklik az emberek ők csak jaktoznak a tengeren számos video van ami be mutatja.Persze tulárazot jaktozások meg utak ezek.Közben a Magyarok 70% eu szinten a szegénységi küszöböt se éri el.Szájer meg drogozot Brüszelben a korlátozásakor az egy dolog hogy, hír tv,m1 néz ilyenek nem jutnak el hozzá.Nekem már minden ismerősöm külföldön van mert itthon nem lehettet megélni.Kérdez meg egy fiatalt szerinte létezik még Magyarország mert én ezt nemzetnek nem nevezném.Ott nem hagynák a népeség 70% koldulni.
2021. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!