Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a politikusok végkielégítése két millió felett nem esik a 98 százalékos adókulcs alá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a cikket, ami erről ír. Tudod, néhány hónappal ezelőtt még fel lettem volna háborodva. Most már csak egyszerűen nevetek rajta. Sajnos.
2011. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még egy stikli azoknak akik vakon hisznek a fideszben.


Akiknek jó volt az orra, azok már rég érezték a fidesz körűl a bűzt. Akiknek nem annyira érzékeny azok csak most kezdik érezni. Akiket annyira magas polcra raktak hogy nem érfel, az meg maga a fidesz vagy a közeli sleppje!

2011. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miután elloptak száz milliókat működésük során? Nem számít...
2011. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értelmezem,akkor megint azok járnak rosszabbul akiknek a végkielégítése 2 millió Ft alatt van?

Köszönjük tudatzavaros ,félrevezetett birkák 2/3-a.

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt:Én úgy tudom,hogy ez a 98%-os dolog nem csak a politikusokra vonatkozik.
2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezek is elqrták!

"Nem kicsit,nagyon!"


mostmár csak egy normális párt kellene!

Mert most ugye van a

Rosszabbik

MaSzoP

Zsidesz

LMP(lehet Magyarország Palesztina)

És kb ennyi!

Nem ezekből kellene választani!Új pártot!

2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És ha lenne egy új párt?

Az is csak úgy tudna megerősödni, hogy minél jobban korruptálódik. Ha pedig úgy erős, hogy már korrupt is, akkor már egyből nem olyan jó...

2011. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még komolyan csodálkozunk?:)
2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincsen szegényeknek munkáltatójuk. Ez mindent megindokol.
2011. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Fidesz szerint a parlamenti képviselőkre is vonatkozik a végkielégítéseket sújtó 98 százalékos különadóról szóló jogszabály, de ha az Országgyűlés Hivatala ezzel ellenkezően értelmezi a törvény passzusait, akkor a kormánypárt módosító indítványt nyújt be annak érdekében, hogy a képviselőkre is vonatkozzon a különadó - közölte Kósa Lajos.
2011. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!