Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki az élet iskoláj...

Miért mindenki az élet iskolájában vagy technikumban tanult, aki oltásellenes?

Figyelt kérdés
Nézem Facebookon, hogy kik osztják az észt habzó szájjal az oltások ellen, és 99%-ban aluliskolázott ember. Ők miért hiszik magukat mindenkinél okosabbnak, ha ahhoz sem volt elég kvalitásuk, hogy normális végzettségre tegyenek szert?

2021. nov. 21. 10:49
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
59%

#17:

A "tanulmány" egy sima archívumba került fel midnenféle peer-review nélkül. Magyarul, kb. mintha a Nők Lapjába küldték volna a cikket. Komolytalanok vagytok oltásellenesek :D

2021. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
76%
Mámé? Pályinkát tudok főzni, akkor nehogymá ne értsek a vírusokhoz is.
2021. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
69%
Dehát itt is te osztod az észt kérdező,nem az oltáselkenesek.te tartod okosabbnak magad,te próbálsz hergelni.
2021. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
67%
Mert általában ezeknek az embereknek van meg a magukhoz való eszük. Nincs az agyuk átmosva.
2021. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
79%
Én fizikus vagyok és már nagyon bánom, hogy oltakoztam. Mondjuk kellett. Nem éri meg ez a feszültség, az hogy félelemben élj, hogy milyen mellékhatás,daganat jön ki pár éven belül egy génterápiás oltás után. A covid elmegy, már akkor sem haltak bele a környezetemben, azok sem akik szarnak az egészséges életmódra, amikor még oltás sem volt. Jön a covid és elmegy. max szedsz be ivermectint és meggyógyulsz. De az oltás benned marad. Ki tudja mit okoz. A hatalom mikor akart jót nekünk?
2021. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés megtevesztő.


1. Nem minden oltásellenes ostoba. Én pl. érettségire, nyelvvizsgára készülök, több mint 100 könyvet elolvastam. Nemrég egy pedagógiai asszisztenstől is tudom, hogy ő se akarja beadatni az oltást.


2. Nem minden oltásellenes járatja a pofáját. Időnként megnyilatkozom, de engem az nem is érdekel, ha más beadatja magának. Nekem azzal van bajom, ha RÁM akarják kényszeríteni.


3. Az oltottak sem sokkal okosabbak. Statisztikát nem tudok, de feltehetően 90%-uknak nincs biológiai végzettsége. Tehát ők sem tudják, hogy az oltás jó-e. Csak hisznek Fidesznek, meg azoknaknak a szakembereknek, akik az oltás mellett állnak ki.

2021. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
30%

"félelemben élj, hogy milyen mellékhatás,daganat jön ki pár éven belül egy génterápiás oltás után."


Az oltás nem génterapiás, semmi köze a génekhez. Az alapok megvannak, transzláció/transzkripció, ami minden másodpercben több millioszor lejátszódik a testedben? Na, az mRNS is ebbe a témakörbe tartozik, a gének közelébe sem kerül, de hát ezt hiába magyarázzuk egy értelmi fogyatékosnak, aki nem is ért hozzá, de a nók lapja cafés infókal elhiszi.


Daganatot okoz? Levezetnéd a sejtmechanizmusat ennek? Akár bonyolultan is fogalmazhatsz, érteni fogom, biológus vagyok.


Jah hogy te nem, az általános sulis biosz anyag is hiányzik, de azért a blődségeket le tudod írni, mintha igaz lenne...


Na ez a különbség az oltásellenesek és az értelmiségiek között, előbbiek buták, az infóknak nem néznek utána, de terjesztik, nem mellesleg a tv-ben mondottakat mind elhiszik, meg azt is, amit az index ír :D birka mind

2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként jobban elolvasva a kérdést, már magam sem értem, hogy a Kérdező mire gondol. A fő kérdésben mindenkiről beszél, ami így egy csoport 100%-át teszi ki. A kérdés alatti szövegben azonban már 99%-ra módosította a véleményét.


Akkor most mindenki aluliskolázott, aki oltásellenes, vagy sem?

2021. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy nyiltkozott ilyet :D Jah es a sejtszintű változás nem egyenlő a génterapiaval te iq betyár birka
2021. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
98%

Ennek semmi köze az iskolai végzettséghez.


Diplomások között is van sok életképtelen ember,meg,aki a műveltséggel kitörölheti,baromi nem ezek meghatározóak.


Van,aki pedig nem magasan képzett,de megélne a jég hátán is.


És van olyan,amikor valakinek nincs lehetősége továbbtanulni.

2021. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!