Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki az élet iskoláj...

Miért mindenki az élet iskolájában vagy technikumban tanult, aki oltásellenes?

Figyelt kérdés
Nézem Facebookon, hogy kik osztják az észt habzó szájjal az oltások ellen, és 99%-ban aluliskolázott ember. Ők miért hiszik magukat mindenkinél okosabbnak, ha ahhoz sem volt elég kvalitásuk, hogy normális végzettségre tegyenek szert?

2021. nov. 21. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
82%
A Facebook az emberiség virtuális pöcegödre. Ez kb. mindent elmond azokról is, akik ott akarnak vitát folytatni, vagy az ott látottak alapján ítél el egyes csoportokat.
2021. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Koplárovics Béci ***** válasza:
22%

"1. Nem minden oltásellenes ostoba. Én pl. érettségire, nyelvvizsgára készülök, több mint 100 könyvet elolvastam. Nemrég egy pedagógiai asszisztenstől is tudom, hogy ő se akarja beadatni az oltást."


És melyik bizonyítja, hogy nem vagy ostoba? Az elolvasott könyvek száma?


"3. Az oltottak sem sokkal okosabbak. Statisztikát nem tudok, de feltehetően 90%-uknak nincs biológiai végzettsége. Tehát ők sem tudják, hogy az oltás jó-e. Csak hisznek Fidesznek, meg azoknaknak a szakembereknek, akik az oltás mellett állnak ki."


Nos... HAZAI politikai ügyet csinálni egy világjárványból ostobaság. A 100 elolvasott könyv ellenére is.


"Egyik gyógyszergyár kutatója nyilatkozta, hogy a fájzer oltóanyag az első, ami tudja módosítani egy test sejtszintű változásait, és idegen anyagot tud a sejtbe juttatni."


Nekem biztosan elkerülte ez a nyilatkozat a figyelmemet. De kíváncsi lennék rá, hogy ki és mit is mondott. Esetleg az eredeti nyelven tudnád linkelni, nem kell lefordítani, köszönöm, azt meg tudom tenni én magam is.

2021. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
85%

A maradék 1% pedig vagy nagyot kaszál ebből, vagy "meg nem értett zseni", aki talált egy felületet a magamutogatásra. Konkrétan tudok egy MTA doktor biológusról, aki úgy érzi, többet érdemelne, és egy tanszékvezető matematikusról, akit a saját kollégái egybehangzó véleménye se győz meg.

A téveszmék lebeszélhetetlenségének okairól, az agy ez irányú működéséről pedig Nobel díjas kutatások szólnak.

2021. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%
Az oltatlanok dolgozó népünk ellenségei.
2021. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
70%

"És melyik bizonyítja, hogy nem vagy ostoba? Az elolvasott könyvek száma?"


Mindegyik. Én frissen tanulok természettudományt, történelmet, stb. nem úgy mint azok, akik már régen elfelejtették, vagy el se jutottak addig, hogy érettségire készüljenek, vagy a nyelvvizsga gondolata meg sem fogalmazódott a fejükben. Igen, a könyvek, is engem igazolnak. Én olyan nagy tudású szerzőktől olvastam, mint Jhon Gribbin vagy Brian Cox, akiket az átlag ember nem feltétlenül ismer.


"Nos... HAZAI politikai ügyet csinálni egy világjárványból ostobaság. A 100 elolvasott könyv ellenére is."


Márpedig a járványügy POLITIKA is. Nem minden járvány, mert az influenza peldául a kutyát nem érdekli. De a koronavírus jelenség igenis politikai kérdés is, tehát a tudósok és a politikai vezetők itt együtt tanácskoznak. De egyébként nekem ehhez mi közöm van? Nem én csináltam belőle politikai ügyet.

2021. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem teljesen igaz mert valóban nagy az oltásellenesség (legalábbis a mostani covid vakcinák esetében) a legalacsonyabb végzettségűek között de ugyanakkor körülbelül ugyanilyen mértékű a legmagasabb végzettségűek között is!! Ez igen meglepő kettősség. Tehát a két szélsőség területén tombol az oltás elutasítás ami szerintem egy elég érdekes jelenség ahhoz, hogy ezt valaki jobban megpróbálja felderíteni valamilyen kutatás formájában.
2021. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
76%

Még valami: azt nem állítom, hogy olyan nagyon okos vagyok. Még sokat kell tanulnom.


De már eljutottam arra a szintre, hogy nem vagyok ostoba.

2021. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
64%
(36-38-as voltam)
2021. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:
19%

36-38


Érettségire és nyelvvizsgára készülsz, és kijelented, hogy nem vagy ostoba. Az életből semmit se láttál még, "100 könyvet elolvastam" (kiégek), de még egy szaros középiskolás vagy. Attól, hogy 5-öst szerzel biológiából a virágok felépítéséből, vagy a tatárjárásról, még egy senki leszel ennyi évesen. Manapság egy érettségi, és egy nyelvvizsga egyenlő egy 8 osztályos bizonyítvánnyal, de te leírod, hogy miért rossz az oltás. Elképesztő. Édes Istenem, remélem pár év múlva picit felnőtt fejjel visszaolvasgatod a válaszaidat. :D

2021. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
14:09: azt a "száz könyvet" azért részletezhette volna. Lehet, az Alkonyat-trilógia és a nyomában özönlő vámpíros-farkasemberes-fantasy szutyok alkotta. Akkor pedig a téma szempontjából nem releváns. :D
2021. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!