Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A második hullám idején...

A második hullám idején elkaptam a vírust, tünetmentesen átestem rajta, volt is antitestem. Elmentem múlt héten vizsgálatokra, bár antitestem már nincsen, T sejtes immunitásom van, azaz sejt szinten védett vagyok, mégsem jár védettségi, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Amikor természetes úton érintkeztem a vírussal, és természetes úton szereztem védettséget, mégsem jár védettségi kártya csak abban az esetben ha beoltatom magam?


Mi a különbség mégis a vakcina útján szerezhető, meg a természetes úton szerzett védettség között?


A járvány legyőzése a cél vagy az, hogy mindenki be legyen oltva, vagy miért nem veszik emberszánba azokat, akik már sejt szinten és védettek, csak nincsen antitestük már?


Ráadásul a kormány egy gyilkosnak állít be, csak azért amiért én nem vagyok beoltva, miközben ugyanúgy védett vagyok, akkor ilyenkor mi van?


2021. nov. 21. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert a gyógyszergyárak profitja a legfontosabb.
2021. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Eleve nem értem, mit akarsz most egy védettségivel. Másrészt naivitás azt hinni, hogy egy régi átesés azonos védelmet nyújt, mint egy friss oltás.
2021. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Havonta kell mérgezni vagy mind meghalunk megint.
2021. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Tirolban kaptam el 2020-ben márviusban , okt´´oberben voltam antikgénvizsgálaton, meg votl antitestem, meg is kaptama kártyát.
2021. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A munkahelyem előírta a védettségi igazolványt, az tök mindegy nekik, hogy oltva vagy vagy átestél rajta, csak legyen védettségi.
2021. nov. 21. 14:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezö nem lehet, hogy te nem átestél rajta, hanem csak a gyorsteszt lett pozitív?

A ma´sodik hullám idején még inkább gyorsteszteket csináltak, ahol 40% a téevdési arány, így sokaknak pozitív lett, akik nem is voltak betegek

2021. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Sok antitested akkor lesz megint, ha kapcsolatba kerülsz a vírussal. Lényegében ezt nevezik immunitásnak. De ha éppen nincsen fertőzés akkor antitest sem lesz a testedben, mert minek.
2021. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A PCR-em lett pozitív, magán úton csináltattam még utazás előtt.
2021. nov. 21. 14:31
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az első írja. A természetes immunitással az a baj, hogy ingyen van.
2021. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9: az oltás is ingyen van.
2021. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!