Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A második hullám idején...

A második hullám idején elkaptam a vírust, tünetmentesen átestem rajta, volt is antitestem. Elmentem múlt héten vizsgálatokra, bár antitestem már nincsen, T sejtes immunitásom van, azaz sejt szinten védett vagyok, mégsem jár védettségi, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Amikor természetes úton érintkeztem a vírussal, és természetes úton szereztem védettséget, mégsem jár védettségi kártya csak abban az esetben ha beoltatom magam?


Mi a különbség mégis a vakcina útján szerezhető, meg a természetes úton szerzett védettség között?


A járvány legyőzése a cél vagy az, hogy mindenki be legyen oltva, vagy miért nem veszik emberszánba azokat, akik már sejt szinten és védettek, csak nincsen antitestük már?


Ráadásul a kormány egy gyilkosnak állít be, csak azért amiért én nem vagyok beoltva, miközben ugyanúgy védett vagyok, akkor ilyenkor mi van?


2021. nov. 21. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Közpénzből van és külföldre megy. Nincs ingyen.
2021. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

#10

Nincs ingyen. Kemény pénzeket fizet az állam érte (abból a pénzből, amit TŐLED lopnak el adó címén).

2021. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A PCR tezst is hibázhat
2021. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen alapon a "természetes védettség" sincs ingyen, mert ahhoz át kell esni a fertőzésen, ami ki tudja, milyen szenvedésekkel, keresetkieséssel és szövődményekkel jár, szóval annak meg az az ára.
2021. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

A nagytöbbségnél annyi az ára, mint egy mezei influenzának. 1 hét otthon, húsleves és kalmopiryn.

2021. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
15: ami jóval nagyobb ár, mint az oltásé. Egy napot sem estem ki a munkából pedig már 3 oltáson vagyok túl.
2021. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
#16 Nem ismered a hosszú távú mellékhatásait. Amíg a covidot egy hét alatt kifekszed otthon, addig a folyamatos vakcinázásba lehet, hogy pár év múlva belehalsz.
2021. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16

Részemről ezt az árat hajlandó vagyok megfizetni, csak hagyjanak békén az oltással. Egy triviális betegség, ami az amúgy egészséges fiatal szervezetnek gyakorlatilag az esetek közel 100%-ában csak pár napos kellemetlenség, az oltás egyszerűen nem éri meg.

2021. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!