Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a jelenben van...

Magyarországon a jelenben van jobb oldali liberális párt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Momentum
2021. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Igazából jelentős igény sincs rá és Orbán, a Fidesz sem tűrné meg a szétaprózódást.

2021. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Nincs liberális párt semelyik oldalon. A kovidfasizmus minden pártot leleplezett aki liberálisnak szeretné hitetni magát. A vicc az, hogy a liberális alapjogokért tulajdonképpen éppen a Mi hazánk nevű párt áll ki egyedüliként, elég meglepő fejlemény!
2021. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs... Vagyis van, de egy százalék alatti a támogatottsága.
2021. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Melyik is az a párt?
2021. nov. 21. 20:12
 6/16 A kérdező kommentje:

3-as

A radikális nèzeteknèk a "liberalizmus" felfogás az tulajdonkèppen arról szól,hogy szabadon,szabad módon,eszközökkel vèdd meg magad bizonyos nèpcsoportoktól.

2021. nov. 21. 20:20
 7/16 anonim ***** válasza:
A LA75 pártot ide sorolnám. De mint írtam, a támogatottsága minimális.
2021. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. De az ilyen pártokat most be lehet juttatni a parlamentbe! A világon mindenhol erősödnek az ilyen kis semmi pártok ha jól emlékszem Ausztriában okozott teljes meglepetést valami törpe párt akinek annyi volt a programja, hogy mindenkinek joga van a teste felett dönteni. Én az ellenzéki összefogásra szavaztam volna de ezek után soha egyik kovidfasiszta párt nem kap tőlem szavazatot többé. Valamelyik ilyen pártra szavazok mint az LA75 például. Minél több bekerül annál jobb!
2021. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A LA75 ellenzi a korlátozásokat, mert ugyebár azok kormányzati beleszólás az emberek életébe.

Ők szervezték anno a "tömeges üzletnyitás" nevű dolgot, nyugati mintára, de itthon nem jött be, ami nyugaton igen.

2021. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hm..sose hallottam mèg erről a pártról.
2021. nov. 22. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!