Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt, hogy ha az...

Miért hiszik azt, hogy ha az ellenzék nyerne, akkor eljönne a kánaán és kolbászból lenne a kerítés?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 19:49
1 2
 1/11 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

Ezt az ellenzék hiszi akikre tényleg igaz lenne, mert eladnak mindent és nekik kolbászból lesz a kerítés.

Már a belső, a külső az szögesdrót

2021. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Kik azok akik ilyesmit hisznek? Bemutatnád őket?
2021. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez is el lett mondva, hogy senki nem hiszi ezt. Elindulna a fejlődés, de hirtelen csoda nem történne. Most jelenleg a fejlődés kerékkötője Európa legkorruptabb és legszarabb kormánya ami jelenleg sajnos minket sújt. Ezért élnek már Bulgáriában is jobban a legújabb felmérés szerint.
2021. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért most az van?
2021. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Túl rég óta tart a Fidesz kormányzása, elfelejtették hogy azelőtt sem volt nagyon máshogy az élet.

Ez olyan mint hogy ma diktatúráznak egyesek, biztos már el is felejtették azt mikor tapsolva kellett éltetni Rákosit, meg elvitték agyonverni az ávósok mert levágott egy disznót. Ez igy ugyanolyan, régen volt, elfelejtették milyen is volt.

2021. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

#2

Azok, akik folyamatosan az osztrák/német/brit életszínvonal emlegetése mellett fikázzák a Fideszt. Nézz körül az oldalon, van egy pár.

2021. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
#3: Elindulna a fejlődés... Ezt honnan veszed? Viszonylag jól össze lehet hasonlítani a 2002-2010 és a 2010-2021 közti időszakot. Én ugyan nem vagyok nagy közgazdasági szakértő, de még ellenzéki újságírók is elismerik (pl. Kósa András - Népszava), hogy ha ezt a 2 korszakot vetjük össze, a számok terén (különösen a makrószámok tekintetében) toronymagasan a Fidesz nyer. A gazdasági növekedés jelenleg 5-7%, ez a 2010 előtti időszakban gyakorlatilag 0% volt (ezt pedig Juhász Péter, a volt Együtt-elnök ismerte el).
2021. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Semmi sem változna csak mások mondanák hogy nincs itt semmi látnivaló minden törvényes kérem tovább haladni.

Engem ez a viselkedés nagyon irritál. 89 óta bárki van kormányon ezt csinálja. De én kritikus vagyok mindegyik párttal.

Aztán vannak a csodavárók akik általában eldöntik a választást mert benyalják az aktuális ígéreteket utána meg néznek ki bután a fejükből hogy hát nem ezt ígérték.

De ezt ígérték csak tudni kell olvasni a sorok között és akkor nem lesz meglepetés.

2021. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Kárpátok Svájca leszünk rövid időn belül.
2021. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Az mitől fejlődés, hogy Brüsszel minden parancsát kritika nélkül teljesíteni fogják, és hozzá fognak privatizálni, külföldiek részére?
2021. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!