Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna újdonsült elnök...

Donáth Anna újdonsült elnök és Orosz Anna elnökségi tag között vajon felhőtlen lesz a viszony?

Figyelt kérdés

Donáth majdnem 2x annyi szavazatot kapott, mint a korábban toronymagas esélyesnek tartott Orosz.

Ugyanakkor csak elnököt választottak a Momentumban, az elnökségi tagok személye változatlan maradt. Így Donáthnak együtt kell majd dolgoznia Orosz Annával.



2021. nov. 22. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már most megindult a fúrás szerintem :)
2021. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kifelé látszott esélyesnek Orosz jobban, és ő is csak azért mert az utóbbi időben többet szerepelt.

Viszont szerintem a tagság többre értékeli az EP helyet, EP-ben folytatott munkáját Donáth-nak, mint egy önkormányzati helyet, amit Orosz visz.


És valószínűleg tudnak együtt dolgozni, kétlem, hogy eddig nem volt köztük valami egyeztetés, miközben az egyik elnökségi tag a msáik pedig a pártot képviseli az EP-ben.

2021. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Toronymagasan esélyesebbnek tartott Orosz Anna? Na, ne röhögtess! Maximum te tartottad "toronymagasan esélyesebbnek"!

Mindkettőnek reális esélye volt, szerintem Donáthnak még több is. Úgyhogy inkább a papírforma érvényesült.

2021. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Donath sokkal karakteresebb es jobban is beszel
2022. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ők nem egymás szeretői?
2022. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!