Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap végignéztem Netflix -...

Tegnap végignéztem Netflix - Hogyan váljunk zsarnokká, című dokumentum film sorozatát. Tiszta Orbán Viktor a diktátorok többsége. Rémisztő a párhuzam. Más is látta és ha igen mi a véleménye a sorozatról?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ahha, még Netflixre is futja ebben a nagy diktatúrikus rendszerben? 🤔
2021. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, de már a gondolattól megfagyott a vér az ereimben.😱
2021. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ahha, még Netflixre is futja ebben a nagy diktatúrikus rendszerben?"


Torrentről látom még nem hallottál, ha az az indokod itt demokrácia van mert havi 2500 forintom van netkapcsolatra akkor igen gáz az érvelésed.

2021. nov. 22. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

3, hogy fogalmad legyen a puha-diktatúráról:

Haverom meghívott nagyszüleihez egy hét nyaralásra Söjtörre. A határőrök leszedtek minket a vonatról, és bevittek a zalaegerszegi fogdájukba. Addig nem engedtek el minket, amíg szüleinknél a rendőrök nem bizonyosodtak meg, tényleg a tudtukkal és engedéllyel (16 évesek voltunk) utaztunk a vidéki nagyszülőkhöz.

Megjegyzem, onnan a határ légvonakban van vagy 30-35 kilométer...

2021. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a sorozat, mert a maga irónikus módján jól összegzi a diktátorok módszereit. Persze van pár dolog benne, ami a mostani Magyarországon és más köztársaságban is jellemző (főleg a média és az emberek irányítása), de a fegyveres diktatúrától és erőszaktól még messze vagyunk.
2021. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!