Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bedurvul nálunk is a...

Ha bedurvul nálunk is a járványhelyzet, esélyes hogy teljesen jogosan az oltatlanok korlátozva lesznek-ő döntésük-egyetértetek vele, hogy korlátozva legyenek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, hiszen miattuk terjed a járvány
Nem értek egyet, fasizmus, mi ez, emberi jogok bla bla
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Bedurvul?


1 millió főre vetítve a hatodik legtöbb a halálozás. Bulgária féle balkáni országok előznek csak meg minket. Hova durvuljon még? :D

Huljanak halomra az emberek?

2021. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek.
2021. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Agybaj van itt, nem járvány
2021. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem,kicsit sem.
2021. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha bedurvul?azt hittem az a tény hogy elsők vagyunk halálozásban már elég durva.hogyan tudna ez tovább durvulni?

Érdekes hogy nem az alapbetegséggel rendelkezőket szándékozol korlátozni te bla bla bla, hanem mindenkit,az egészségesekkel együtt.

Én soha nem fogok oltatni,de ha beteg lennék az más helyzet lenne.neked meg gondolkoznod kéne.

2021. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem:D

A statisztikák szerint a halottak 99%-a 70 év feletti:D

Az ismeretségi körömben is ezt látom, hogy inkább az idősebbeket viszi el, de ott is azokat, akik már fél lábbal a sírban álltak.

2021. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek vele egyet. Én mint beoltott is elkaphatom a koronavírust és tovább is adhatom. Akkor meg minek... :D
2021. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Jelenleg az oltottak miatt terjed a járvány. Számos szakember megmondta, hogy a mutánsok főként az oltások miatt alakulnak ki és a számok is egyértelműen azt mutatják, hogy ott több a covidos beteg, ahol magasabb az oltottság mértéke.
2021. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os, én ezzel nem vitatkoznék, de a halál és az egészség között sok köztes állapot van ám, amit én nem szívesen tapasztalnék meg. Márpedig poszt-covid, tartós szövődmény, stb. nem csak 70 év felett fordul elő.
2021. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6) Nekem egy ismerosom apja es egy masik ismerosom anyja haly meg Covidban. Mielott meg oltast kaphattak volna. A ferfi 50-60 kozott, a no 80 korul volt. Alapvetoen mind egeszsegesek voltak a koruk ellenere. Szoval nem hiszem h ez egy annyira valogatos virus. Nyilvan az idosek kozott tobb a halott, de sztem ez senkinek sem msglepo info.
2021. nov. 22. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!