Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltáselleneseknek már csak...

Az oltáselleneseknek már csak a net maradt? Azért óbégatják itt a téveszméiket?

Figyelt kérdés

Láthatóan minden kommunikációs felületről kiszorulnak és/vagy kisebbségbe kerültek már. Kollégák között, de akár már családi körben is az oltatlanok vannak kevesebben szerencsére. 💪

Miért érzik vajon úgy, hogy "Az élet iskolájában" tanultként osztaniuk kell az észt az interneten?



2021. nov. 22. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Téveszme? A kisgyerek korban beadott kötelező oltások egész életedben védenek a fertőzéstó, betegségtől.

2 Covid oltás után megfertőződsz, kell a harmadik is. De már emlegetik, hogy fél év után újra kell oltakozni.

Ez miért lenne hatásos?

2021. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad rá 12-es

Mi téveszmében élünk és bolondok vagyunk mert nem azt csináljuk amit épp kitalálnak a nagyon nagy szakértők

Közben egyik szavukat agyonütik a másikkal de ők a hitelesek :D

Ja jól van kinek a pap kinek papné tudod

2021. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Láthatóan minden kommunikációs felületről kiszorulnak és/vagy kisebbségbe kerültek már."

Hát ebben nagyon tévedsz. Több országban, oltott és oltatlan tömegesen együtt harcol, áll ki magáért, a hazáért, az emberi jogokért, az oltás megtagadásáért! Magyaroszágon is rengeteg ember megbánta az oltást és észhez tért, lázad, hangot ad a valóságnak. Sajnálom, hogy ennyire le vagy maradva, szar lehet neked.

2021. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szeretem, ha bárki lekezelően beszél (ír) azokról, akikkel nem ért egyet. Határozottan oltáspárti vagyok, az első adandó alkalommal beoltattam magam. De tiszteletben tartom mindenki véleményét, amíg ők is tiszteletben tartják az enyémet. Egy-két embert azért meggyőztem. Normális, emberi hangon, mindenféle felsőbbrendű hang nélkül, mert csak így lehet. Szóval mi, oltottak (is) begyünk vissza az arcunkból.
2021. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem inkább a kérdés tűnik óbégatásnak.
2021. nov. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
A kérdezö teljesen normális, és igaza van. Az oltásellenesek kisebbségben vannak, és ök azok, akik tüntetnek csoportokban az utcákon europaszerte. Nem az oltáspartiak! Hál Istennek Ausztria bejelentette az oltás kötelezettséget, és a többi ország is követni fogja, ha a makacs oltásellenesek továbbra sem látják be, hogy miért az oltás az egyetlen megoldás a virus ellen.
2021. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Igen igen

Be vagy ótva?Be beeee 🐑🐑

2021. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!