Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az elégedetlenség a 370...

Mi ez az elégedetlenség a 370 ft os euróval? Épp hogy jó nekem mert több forintot kapok a pénzváltónál szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem marad tartósan így akkor jó. Ahogy mondod, 1-2 napra felkúszhatna 380-ig is akár, gyors Eurót átváltani Forintra aztán mehet vissza 350 alá hogy infláció ne érződjön.
2021. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Engem sem zavar, a pénzem ingatlanokban van.
2021. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Engem se zavar, semmit nem veszek, amit euróért árusítanak ....
2021. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Azok jól jártak vele, akik külföldön dolgoznak. Akik itthon, azok szívnak, mert még kevesebbet ér napról napra a fizetésük. Lassan már wc papír lesz.
2021. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

MINDEN terméknek ára, ami külföldről jön be, euróban fizeti a hazai kereskedő, és forintért adja tovább, függ az EUR-HUF árfolyamtól. Ha gyengül a forint, ezen termékek ára növekszik.

Illetve nem csak a késztermékekre vonatkozik, hanem természetesen az alapanyagokra, illetve a szolgáltatásokra is.

2021. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

#3-ast ez sem zavarja :D

Szerintem azonnal egy vészhelyzeti rendelettel az eurót a benzinárhoz kellene igazítani, 480-ban maximalizálni, akkor könnyebb vele számolni, a forintért vásárlókat meg úgysem zavarja, hisz forintban kapják a fizetésüket :D

De megelözvén a további problémákat, emeljük és fagyasszuk be mindkettöt rögtön a duplájára, az csak 960 forint/liter/€, ésez legalább 5-6 évig akkor változatlanul tartható, aztán ugyis jön a rubel.

2021. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Jól esik nekem, ezért nem értem mások elégedetlenségét"


Tudod, attól, hogy neked valami jó, megéri, hasznos vagy előnyt jelent, még lehet, hogy másak kevésbé, vagy adott esetben kára származik belőle. Eléggé egybites gondolkodás az, amit képviselsz a kérdéseddel.

Akinek forintban van a megtakarítása (már ha van neki olyan), annak sz.r, mert kevesebb ejurót kap egy forintért. Gondolkozz kicsit.

2021. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Engem se zavar, semmit nem veszek, amit euróért árusítanak ...."


Ekkora ökörséget már rég nem hallottam.

Mindent euróban vagy dollárban árusítanak ami nem tisztán magyar termék.

Annyi különbséggel, hogy ott a nagykereskedő veszi meg valutáért a gyártótól és árusítja forintért.

Az az eszköz amint ezt leírtad az szerinted hol készült?

Vagy az autód hol készült? Még ha magyarországon, akkor is az alkatrészek amikből összeszerelték már nem. Az üzemanyagot és a gázt is valutában vesszük, csak forintban fizeted.

2021. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Devizaban vesszuk. Kotve hiszem hogy keszpenzben fizet az allam az olajert.. vagy a nagykereskedo keszpenzben fizeti ki a beszallitot.
2021. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#6 rubel??? Micsoda az lehetetlen max euro lesz de az is 20 év múlva
2021. nov. 23. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!