Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne covid, ha mindenki...

Nem lenne covid, ha mindenki be lenne oltva?

Figyelt kérdés
Ezt mondják a virológusok mind és a politikusok is. Én nem értek hozzá. Vajon igazuk lehet?

2021. nov. 22. 17:02
A kérdező szavazást indított:
igen
Csak rákenik a bűnbakot akik még védekezni sem tudnak
Nem.
42 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Gibraltáron 99%-os beoltottságnál meg szünt a Covid?
2021. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
1-es nem szűnt meg
2021. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Eztán sem fog sőt ahogy elnézem meg egyre jobban terjed mióta több az oltott egyen
2021. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Sokan kinevetnek. De nekem is úgy tünik, azóta van annyi beteg mióta oltanak. Szóval én kimardok az oltásból, maradok a pálinkánál
2021. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
#1-es Gibraltáron tavasztól mostanáig 4 covidos halt meg. Nálunk csak a hétvégén 329.
2021. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
5)Az meg van, hogy ott nagyobb a napsütés? És magasabb az emebrek D-vutanin szintje. (plusza ke´rdés nem a halálesetk száma volt)
2021. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Már most se lenne szabad lennie járványnak, mert már elértük a nyájimmunitást, és mégis tombol a vész.

Na ennyire lehet hinni a szakértőknek.

2021. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz.
2021. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Nézd meg a Friderikusz podcast-ot, amit Dr Kemenesi Gábor virológussal készített. Nagyon értelmes ember, az átlagos ember számára is érthető amit mond, és eléggé ért a témához. Nem tűnik úgy, mintha a kormánypropaganda embere lenne, és eladná magát. Szerinte meg tudna annyira gyengülni, szelídülni a vírus, ha mindenki oltott lenne, vagy nagyobb százalékban lennének azok. De ahhoz kellene a harmadik oltás is. Ami nem jelentené azt, hogy akkor kellene negyedik, ötödik, hatodik is. Hárommal is meg lehetne szüntetni a járványt, ha jól alakulnának a dolgok, és nem mutálódna tovább a vírus, de ezt senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz, és ők sem tudnak jósolni. De egyelőre a leghatásosabb fegyver a vírus ellen az oltás. Az oltatlanok nem értem hogy mit akarnak igazából, hogy ha magukon kívül, másokra is tudnának gondolni, globálisan? Az oltás az egyetlen esély, a járvány megszüntetésére. De tudom felesleges ezt írni, mert nem fog eljutni az oltástagadó agyukig. Na és tudom hogy le fognak pontozni, mert már ők vannak itt többségben, és ők a leghangosabbak mindenütt, és hisztiznek, hogy ők ugyan be nem oltatják magukat azért sem, nem félnek a vírustól, és semmitől sem, csak attól a pár ml-nyi vakcinától. De attól egyenesen rettegnek.
2021. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
1 Nem lokális szinten kell nézni, hanem globálisan, mert bárki beviheti oda a vírust. Az egész világon meg kell szünnie, mert egy adott országban az még nem ér semmit.
2021. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!