Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar eü. szakemberek a korrupt és sok esetben megfigyelhető pszichopata WHO politikusok és szakemberek "ajánlásait" parancsait követik?

Figyelt kérdés

A kórházakban a WHO protokollt követő orvosok kezei között 90% arányban hullanak el a betegek? A lélegeztető gép, favirapir, leszedálás következtében alig 10% azok akik túlélik a kórházi "kezelést"???


Az orvosok miközben komoly és emberfeletti erőfeszítéseket tesznek a WHO protokoll szerinti kezelésekre, mégis 90%-ban bele hallnak a betegek?


Miközben a megelőzés, monitoring rendszer kiépítése, az időben alkalmazott ivermectin tömegeket tudna megmenteni?


[link]


2021. nov. 23. 13:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Valoszinu nem fogod fel itt se, de bemasolom, amit a masik kerdesnel ugyanerre reagaltam:


"20: Te azt állítottad, hogy "nőt az oltások bevezetése óta, és ott ahol a legtöbb oltást beadták". Tény és való, hogy a halálozások száma nőtt a legtöbb helyen az elmúlt egy évben. Mindez a covidnak köszönhető. Felhívnám a figyelmed, hogy a halálozások száma Magyarországon már tavaly novemberben és decemberben is jóval magasabb volt, mint a korábbi években, holott akkor még nem kezdtek el oltani.



A videóban, amit linkeltél nem derül ki, hogy az "expected deaths" adatot mi alapján számolták. Minden esetre sok esetleg nincs lényeges eltérés tőle, más esetekben meg ez azzal magyarázható, hogy pont a covid hullám közepén kezdtek el oltani.



Ha igaz lenne, amit írsz az azt jelentené, hogy minél több vakcinát osztottak szét egy országban annál jobb megnől a halálozások száma. Én fentebb Bulgária és Spanyolország példáján keresztül megmutattam, hogy ez nem így van."


"Nem vegeztem reszletes elemzest, de raneztem a relevans forrasokra (halalozasi statisztika: [link] covid atoltottsag: [link] es en nem latom a trendet, ami te emlitesz.



Kiragadott pelda, de spanyoloknal pl kiemelkedo, 80% feletti az atoltottsag, a halalozasok viszont egyaltalan nem kiemelkedoen magasak az oltaskampany kezdete ota tarto idoszakban. Ellenben pl Bulgariaban a 25%-ot nem eri el az atoltottsag, a halalozas megis elegge magas."

2021. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11


Nagyon sajátságos szempontból értelmezed a statisztikai adatokat!


De a tény, akkor is tény marad, hogy amint idén elkezdték a tömeges vakcinázást ész nélkül, nőtt a halálozási ráta.


Ebből az adatból olyan következtetéseket levonni, hogy "ahol több vakcinát osztottak ki, ott nem nőhetett a halálozási ráta", mert lényegében erre utaltál. Hát' hogy is mondjam, hogy ne bántsalak meg, nagyon sajátságos...

2021. nov. 23. 14:28
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát mondjuk te is elég sajátságosan értelmezed az adatokat, a tömeges oltás kezdete nem azt jelenti, hogy hirtelen mindenkit beoltottak, mégis a videódban mutatott statisztikák felénél azonnal felugrik a halálozás, egy részénél kicsit később, máshol jóval később, Thaiföldnél pl a beadott vakcinák egyharmadánál ugrik fel, aztán a további még kétszer annyi beadott adag nemhogy nem viszi felfelé, de inkább lefelé és gyanítom a többi statisztikábba belenézve ugyanez jönne ki.


Bár már az művészet, hogy egyetlen paraméter alapján akarsz halálozási okot megállapítani, de gondolom tanult fotelhuszár vagy.

2021. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13


"de gondolom tanult fotelhuszár vagy"


Köszi! Ez zene füleimnek egy ilyen oltáspárti statisztikai fenoméntól!

2021. nov. 23. 15:15
 15/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%

"De a tény, akkor is tény marad, hogy amint idén elkezdték a tömeges vakcinázást ész nélkül, nőtt a halálozási ráta."


Mivel magyarázod a nyári visszaesést a halálozásokban? Túlmelegedett a csip? Vagy vizet kapott a Balatonban?

Nem mellesleg egy "kicsit" fertőzőbb és rosszabb variánssal állunk szemben idén, mint tavaly.

2021. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem is értem miért nem hallgatnak inkább Gödény doktorra.
2021. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Idenézz mit találtam neked: [link]
2021. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Én is pont linkelni akartam az eu statisztikát.
2021. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
#17, #18: fogadjunk, hogy kell neki 3 nap, míg a kedvenc álhírszerzője kitalál valamit rá (kivéve persze majd a "kamuadatok" duma). Pedig ugyan tényleg látványos és "csak a hülye nem látja" hatása van, de van egy komoly probléma vele.
2021. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#17 18 19


Ezek a halálozási adatok az un. covid-ban elhunyt betegek statisztikai adatait tartalmazza!

Az pedig, hogy melyik beteg hunyt el covid-ban és melyik nem, szubjektív ítélet alapján kerül eldöntésre. Az orvosok azt a gyakorlatot követik, hogy ha be volt oltva a beteg és mégis elhunyt, akkor az nem covid-ban hunyt el, mert be volt oltva, hanem vérrög, szívelégtelenség, rákban stb. hunytak el.


Tehát csak azokat a halálozási adatokat lehet mérvadónak tekinteni, melyekben benne vannak a sztrókban, rákban és infarktusban elhunyt betegek is, tehát az összes elhunyt!

Ezek az adatok azok, melyek leleplezik a vakcinák "hatékon működését"!


[link]

2021. nov. 24. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!