Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony nem kerülheti meg...

Karácsony nem kerülheti meg azokat a kérdéseket, amelyekkel eddig nem foglalkozott. De ez ugye komoly kellemetlenségeket fog neki okozni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 23. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom itt már a kérdések fele alapból hazugság :D
2021. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
HUh ez ám a színvonalas cikk...:D
2021. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hypno ***** válasza:
36%
Valamivel hitesebb forrást légy szives. (Prosti Stricik, M1, hasonló lakájmédia nem az)
2021. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem a forrás most az érdekes, ők csak közzétették a Budapesti Fidesz közleményét a témában. Ja igen, hogy ők nyilvánultak meg, akkor számodra már ez is hiteltelenné teszi a dolgot.
2021. nov. 23. 15:46
 5/18 Molyember ***** válasza:
60%
Teljes mértékben. A Fidesztől még egy "Jó napot kívánok!" is hazugság. Komoly ember semmit sem vesz komolyan tőlük.
2021. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen jogos a kérdező felvetése...

Én is hallottam a kiszivárgott beszélgetést, szerintem az ELHANGZOTT mondatok a lényegesek, nem, hogy melyik portál hozza le!

2021. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező: Nézd meg mi van Budapesttel amióta Karácsony a polgármester. Mindenhol mindenre kevesebb a pénz. Konkrétan érezhető hogy Tarlós idejében több volt a fejlesztés. Innentől kezdve el is jutottunk odáig hogy mégis milyen kormányunk van? Karácsonyra mutogat, hogy miatta van rossz helyzetbe Budapest, miközben ő csak a főpolgármester, sokat nem tehet róla.... A fidesz eléggé kinyírja Budapester mióta Karácsony a polgármester.... Csak az nem veszi észre aki nem látja ami Budapesten folyik...
2021. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hypno ***** válasza:
52%

#4


Ja, hogy a fidesz...


Ez csak szarpaszírozás.


Én már sokszor mondtam, hogy az ellenzéknek nem kellene mindenre ugrani, ami a goebbels díjas bolsi propaganda minisztériumnak kipattan az agyából, mert minden választ kiforgatnak. Ha egyet sem kapnak, akkor így jártak. Egyébként is mindenbe betekintésük van, mert ott ülnek a közgyűlésben.

2021. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a hangfelvétel lényege hogy Karácsony háta mögött csinálják a dolgokat hogy a "Kiss Ambrusnak a dolga meg a Tordai dolga", szóval Karácsony nem nagyon fog erre válaszolni.


Az más kérdés hogy itt nem beöltöztetett kémek médiatalálgatása kéne, hanem normális rendőrségi nyomozás.

2021. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hypno ***** válasza:
100%

#9


Feljelentés elment, Pintér Sankónál a labda.

Madárfejű Budai Gyula is feljelentett, szóval hagyhatjuk a rendőrséget dolgozni.

2021. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!