Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János vagy Gulyás...

Lázár János vagy Gulyás Gergely lenne jobb 2022-ben a Fidesz-nél miniszterelnökséget vezető miniszternek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Lázár János
Gulyás Gergely
29 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Indokokat kommentbe írjátok
2021. nov. 23. 22:34
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Mindkettőnek mások a kompetenciái, másban erősebbek más terepen érzik otthonosabban magukat.

Dzsoni mint az ék, ha rábíznak egy feladatot azt tűzön-vízen átnyomja. Ettől a szakáll szerintem nem áll jól neki 😂

Geri mint a csavar, kifinomultabban közelíti meg a helyzetet.

2021. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Én mindkettőt nagyon utálom, de szerintem Gyulyás alkalmasabb. Talán ő az egyeteln fideszes aki rendszeresen ki mer állni nyilvánosság elé és nagjából meg is állja a helyét.


Lázár már egyszer megbukott, úgyhogy szerintem a fideszben se kedvelik, hódmezővásárhely elvesztése MZP javára nagyon kínos volt. Meg hát volt pár olyan mondadta már amit diplomatikusabb lett volna ha magában tart pl "aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér"

2021. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Mindketten nagyon jól csinálták, mindkettőnek nagy a tudása, szélesek az ismeretei és nagy a munkabírása. A stílusuk, személyiségük más csak.

Kinek melyik tetszik jobban. De a feladatra mindketten egyformán alkalmasak.

A különbség kettejük között, hogy Lázár saját elmondása szerint sem lenne alkalmas miniszterelnöknek, Gulyás nem beszélt ilyesmiről mert nem kérdezték, de őt könnyen el tudnám képzelni Orbán utódjaként. Benne meg van az a plusz is ami ahhoz kell hogy nemzetközi szinten vezetőként képviselje az országunkat - jól.

2021. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Lézer Dzsoni
2021. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gulyás Gergely egy bűnöző. A múltkori kijelentése, miszerint az oltatlanok tehetnek arról ami van, becsületsértés és rágalmazás. Egy ilyen ember nem lehet miniszterelnök.
2021. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!