Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Gulyás Gergely Mihály...

Dr. Gulyás Gergely Mihály Miniszterelnökséget Vezető Miniszter Úr miért ilyen cinikus?

Figyelt kérdés

"Most, hogy végre a tanárok is kapnak oltást, Gulyás azért beleszállt a PDSZ-be"


"...a szakszervezet a kérésének teljesítése után is a kormányt szidalmazza és a tanárokat próbálja – egyébként sikertelenül – az iskolák több mint három hét múlva esedékes nyitása ellen hangolni."


[link]



2021. márc. 28. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Mert érzi, hogy egy év múlva KONYEC
Mert nem érzi, hogy egy év múlva KONYEC
Csak a szokásos pökhendiség.
Más, leírom!
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Gulyásnak mindig is ilyen beképzelt bicskanyitogató stílusa volt. Nem tudom mire annyira büszke, de az ún. tájékoztatóin folyton úgy válaszol a kérdésekre, mintha ő tenne szívességet vele.
2021. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Tarlósnak is ilyen stílusa volt 19-ben, ki ha én nem, a másikat semmibe nézve, hááát meg is lett az eredménye annak is.
2021. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem tanul: naponta pofázik egy csomó értelmetlensége, össze-visszaságot, érzelemmentes pofájából ró le az ellenszenv a zemberek felé, és itt jelenik meg, hogy a másik jómadár (Szíjgyártó) példájából nem tanul.

Fura, hogy valaki(k) ennyire magabiztosan érzik magukat, mert, hisz védve vannak mindentől egy dolgot kivéve...

A lelkiismeretüktől.

2021. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a cinizmus? Úgy tűnik nem.

Gulyás Gergelyt én a magam részéről csodálom, amikor a legnehezebb kerdésekre is gyorsan, frappánsan és higgadtan tud felelni. Szeretnék én tudni vitákban így érvelni, ahogy ő. Nem baj az, ha valaki tárgyilagosan, érzelem mentesen képvisel egy álláspontot. A logikára épít és nem a személyeskedésre.

2021. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Tudod mi az a cinizmus? "


Tudom!

2021. máj. 8. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!