Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz Mészáros Lőrincné...

Mit szólsz Mészáros Lőrincné Várkonyi Andrea ezen kijelentéséhez?

Figyelt kérdés
„Néhány éve bementünk egy közintézménybe, és amikor kijöttünk, Nóri azt kérdezte: anya, miért ilyen szörnyen unott arccal ül itt mindenki? Mondom: édes kicsim, azért, mert egész életükben nem csinálnak mást, mint iratokat tologatnak ugyanazzal a három emberrel összezárva egy ronda hivatalban, nagyon kevés pénzért. Mondom: de jó, hogy észrevetted! Látod, nem azért papolom, hogy tanuljál, mert mindenáron nevelni akarlak, hanem azért, hogy felnőve majd dönthess úgy, hogy te nem egy hivatalban akarsz ülni”

2021. nov. 24. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az beszédes, hogy még a radikálisabb feministák is lekrvázzák a hölgyet.
2021. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
A feministák úgy általában lenézik azokat a nőket, akik csak verik magukat arra, hogy erős, független stb. nők, de azért két kézzel ragadják meg a legocsmányabb fäszt is, hogy luxusba tudjanak élni..
2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos fáj amit mondd, de van benne igazság, értem mire céloz. Embereknek nem kell megtalálniuk a szabadságot. A szabadság mindig is jelen volt, csak saját korlátokat emelnek fel maguk köré. Én is ezzel küzdök most, jelenleg be vagyok zárkózva a munkámba, pedig sokkal többre vagyok képes. Csak a kényelem visszatart attól hogy kockáztassak, kitörjek a komfortzónámból.
2021. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Feministaként önmagában nem nézem le, hogy aranyásó, mert amelyik férfi erre vevő, azzal kiegyenlítik egymást és másnak nem ártanak.

Itt a probléma ott van, hogy Lölő egy mocskos nagy kullancs az ország seggén, egy bűnöző, így pedig Andika is egy bűnöző és ebben egy jó ember nem lenne partner. Meg ahogy lenézi az embereket, az baromi gusztustalan, korábban ezt az attitűdöt nem néztem ki belőle, de jó ocsmány a személyisége és kicsit mintha buta is lenne. Nem szeretek azzal a szóval dobálózni, hogy valaki butácska, de szerintem ilyeneket, mint Andi az mond, aki nem tudja fejben feldolgozni, ami körülötte van és nem lát az orrán túl, nem gondolkozik.

Bár lehet ez megint valami mondvacsinált kamu, egy gumicsont, hogy valami fontosabb ügy helyett ezen a marhaságon rágódjon itt mindenki. Alapvetően nem gondolnám, hogy tényleg képes lett volna ilyet mondani, mert értelmesnek tűnik, ez pedig tényleg egy buta kijelentés.

2021. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen az, amikor a szart felteszik a polcra, es rogton lekvarnak kepzeli magat.
2021. dec. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!