Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsok befogadásával...

A migránsok befogadásával lehetne ellensúlyozni a határon túli magyarokat?

Figyelt kérdés
Orbán győzelmét elösegítik a hataron túli magyarok akik mind a fideszre szavaznak. Ha az ellenzék nyerné meg a választást, és befogadnának pár százezer migránst akkor nem lehetne ismét jobboldali diktatúra, mert a migránsok nem nacionalisták, es a baloldalra szavaznának.

2021. nov. 24. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
ha az ellenzék nyer most akkor a következő választás már nem lesz kérdés ki nyer.
2021. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
A migránsok iszlamista pártot alapítanának arra szavaznának nem az ellenzéki LMBTQ-t erőltető pártokra.
2021. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

"Orbán győzelmét elösegítik a hataron túli magyarok akik mind a fideszre szavaznak"

Ez nem igaz, én határon túli magyar vagyok, de nem szavaznék a Fideszre. Ahogy több ismerősöm is inkább MZP-vel szimpatizál.

Ha az ellenzék nyeri a választást, akkor szerintem elég, ha jól kormányoznak és akkor nem biztosítva lesz a következő győzelem.

2021. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
*akkor biztosítva lesz
2021. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2 Nyugaton sincsenek iszlámista pártok. A migrációs hátterű állampolgarok mindenütt a baloldalra szavaznak...
2021. nov. 24. 14:31
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
5/ Ostobaság, javaslom nézz utána a Sharia törvényeknek és hogy az mennyire összeegyeztethető a nyugati devianciákkal.
2021. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

5.

#2 Nyugaton sincsenek iszlámista pártok. A migrációs hátterű állampolgarok mindenütt a baloldalra szavaznak...


Nagyon tévedsz kérdező:Hollandia Denk Párt,Svédország Árnyalat Párt,Jasin Párt.

2021. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#6 Sehol sincsenek sharia törvenyek nyugaton, ne hazudozz!
2021. nov. 24. 14:37
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de eröltetnék!. Mellesleg nem állítottam semmit, csak a hülyeségedre reflektáltam.


Itt jópár fel van sorolva (ha még erre sem vetted a fáradságot.)


[link]

2021. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!